Suplování: Pondělí 28.6.2021 (lichý týden)
Z
Nepřítomní učitelé |
-1. |
0. |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
9. |
10. |
11. |
Drábková Petra (Dop) |
.. |
- |
.. |
- |
.. |
- |
.. |
.. |
- |
||||
Matějovská Iveta (Dop) |
.. |
.. |
.. |
- |
.. |
- |
.. |
- |
- |
||||
Ondryášová Lenka (NepV) |
.. |
.. |
BaLa |
BaLa |
BaLa |
- |
- |
- |
- |
||||
Píšková Martina (Dop) |
.. |
.. |
|||||||||||
Štefková Radana (Dop) |
- |
- |
KoBr |
StSo |
Změny v rozvrzích učitelů: |
||||||
Zgarbová Anna |
4.hod |
odpadá |
Anf |
1.ZB |
zrušeno |
|
Bazalková Lada |
3.hod |
supl. (OnLe NepV) |
Ose |
2.ZA (OSE3) |
(ZO10) |
za odpadlou |
4.hod |
supl. (OnLe NepV) |
Ose |
2.ZA (OSE3) |
(ZO10) |
za odpadlou |
|
5.hod |
supl. (OnLe NepV) |
Ose |
2.ZA (OSE3) |
(ZO10) |
za odpadlou |
|
Drábková Petra |
1.- 9. hod Doprovod žáků na akci |
|||||
Kalčáková Jana |
6.hod |
odpadá |
Oin |
2.ZD |
zrušeno |
|
7.hod |
odpadá |
Oin |
2.ZD |
zrušeno |
||
8.hod |
odpadá |
Oin |
2.ZD |
zrušeno |
||
Konvičná Alena |
3.hod |
odpadá |
Ose |
2.ZD |
zrušeno |
|
4.hod |
odpadá |
Ose |
2.ZD |
zrušeno |
||
6.hod |
odpadá |
Ose |
2.ZB (OSE1) |
zrušeno |
||
7.hod |
odpadá |
Ose |
2.ZB (OSE1) |
zrušeno |
||
Kořístková Bronislava |
3.hod |
supl. (ŠtRa Dop) |
Ose |
1.ZA |
(ZU05) |
za odpadlou |
6.hod |
odpadá |
Ose |
2.ZB (OSE2) |
zrušeno |
||
7.hod |
odpadá |
Ose |
2.ZB (OSE2) |
zrušeno |
||
8.hod |
odpadá |
Ose |
1.ZA |
zrušeno |
||
Matějovská Iveta |
1.- 9. hod Doprovod žáků na akci |
|||||
Píšková Martina |
1., 2. hod Doprovod žáků na akci |
|||||
Schwáb Jan |
3.hod |
odpadá |
SeAj |
3.ZA (AJ2) |
Školní akce |
|
4.hod |
odpadá |
SeAj |
3.ZA (AJ2) |
Školní akce |
||
5.hod |
odpadá |
Aj |
3.ZB (AJ2) |
zrušeno |
||
6.hod |
odpadá |
Aj |
3.ZA (AJ2) |
Školní akce |
||
Stiborová Soňa |
2.hod |
změna |
Klp |
2.ZB |
(ZU05) |
|
4.hod |
supl. (ŠtRa Dop) |
Klp |
2.ZB |
(ZU05) |
za odpadlou |
|
5.hod |
navíc |
Ose |
2.ZB |
(ZU07) |
za odpadlou |
|
6.hod |
odpadá |
Ose |
2.ZB (OSE3) |
zrušeno |
||
7.hod |
odpadá |
Ose |
2.ZB (OSE3) |
zrušeno |
||
Štefková Radana |
1.- 4. hod Doprovod žáků na akci |
|||||
Trnka Milan |
8.hod |
odpadá |
Tv |
1.ZB (TEV2) |
zrušeno |
|
9.hod |
odpadá |
Tv |
1.ZB (TEV2) |
zrušeno |
||
Trunkátová Tatiana |
1.hod |
přesun << |
M |
2.ZB |
(ZU08) |
z 30.6. 2.hod |
5.hod |
přesun << |
Fy |
1.ZA |
(ZU08) |
z 7.hod |
|
7.hod |
přesun >> |
Fy |
1.ZA |
na 5.hod |
||
8.hod |
odpadá |
M |
3.ZB |
zrušeno |
||
9.hod |
odpadá |
M |
3.ZA |
Školní akce |
||
Zajíček Petr |
4.hod |
Suplovací pohotovost |
||||
8.hod |
odpadá |
Tv |
1.ZB (TEV1) |
zrušeno |
||
9.hod |
odpadá |
Tv |
1.ZB (TEV1) |
zrušeno |
||
před 4. hodinou dohled Budova A - 1., 2. a 3. NP |
Změny v rozvrzích tříd: |
|||||||
1.ZA |
3.hod |
Ose |
(ZU05) |
supluje |
Kořístková Bronislava |
(ŠtRa) |
|
5.hod |
Fy |
(ZU08) |
přesun << |
Trunkátová Tatiana |
z 7.hod |
||
5.hod |
Zeh |
odpadá |
(MaIv) |
||||
7.hod |
Fy |
přesun >> |
na 5.hod |
||||
8.hod |
Ose |
odpadá |
(KoBr) |
||||
1.ZB |
4.hod |
Aj |
AJ1 |
(ZU04) |
přesun << |
Matušů Barbora |
z 6.hod |
4.hod |
Aj |
AJ2 |
(ZU03) |
přesun << |
Buzková Jana |
z 6.hod |
|
4.hod |
Anf |
odpadá |
(ZgAn) |
||||
5.hod |
Ch |
(ZU03) |
přesun << |
Buzková Jana |
z 7.hod |
||
6.hod |
Aj |
AJ1 |
přesun >> |
na 4.hod |
|||
6.hod |
Aj |
AJ2 |
přesun >> |
na 4.hod |
|||
7.hod |
Ch |
přesun >> |
na 5.hod |
||||
8.hod |
Tv |
TEV1 |
odpadá |
(ZaPe) |
|||
8.hod |
Tv |
TEV2 |
odpadá |
(TrMi) |
|||
9.hod |
Tv |
TEV1 |
odpadá |
(ZaPe) |
|||
9.hod |
Tv |
TEV2 |
odpadá |
(TrMi) |
|||
1., 2. hod Exkurze |
|||||||
2.ZA |
1.hod |
Sv |
odpadá |
(ŠkNo) |
|||
3.hod |
Ose |
OSE3 |
(ZO10) |
supluje |
Bazalková Lada |
(OnLe) |
|
4.hod |
Ose |
OSE3 |
(ZO10) |
supluje |
Bazalková Lada |
(OnLe) |
|
5.hod |
Ose |
OSE3 |
(ZO10) |
supluje |
Bazalková Lada |
(OnLe) |
|
2.ZB |
1.hod |
M |
(ZU08) |
přesun << |
Trunkátová Tatiana |
z 30.6. (St) 2.hod |
|
1.hod |
Vyd |
odpadá |
(DrPe) |
||||
2.hod |
Klp |
(ZU05) |
změna |
Stiborová Soňa |
|||
4.hod |
Klp |
(ZU05) |
supluje |
Stiborová Soňa |
(ŠtRa) |
||
5.hod |
Ose |
(ZU07) |
navíc |
Stiborová Soňa |
|||
6.hod |
Ose |
OSE2 |
odpadá |
(KoBr) |
|||
6.hod |
Ose |
OSE3 |
odpadá |
(StSo) |
|||
6.hod |
Ose |
OSE1 |
odpadá |
(KoAl) |
|||
7.hod |
Ose |
OSE2 |
odpadá |
(KoBr) |
|||
7.hod |
Ose |
OSE3 |
odpadá |
(StSo) |
|||
7.hod |
Ose |
OSE1 |
odpadá |
(KoAl) |
|||
2.ZD |
1.- 9. hod Rezerva,exkurze,náhrady |
||||||
3.ZA |
1.- 9. hod Školní akce |
||||||
3.ZB |
5.hod |
Aj |
AJ1 |
odpadá |
(NáDa) |
||
5.hod |
Aj |
AJ2 |
odpadá |
(SchJ) |
|||
7.hod |
Ose |
odpadá |
(MaIv) |
||||
8.hod |
M |
odpadá |
(TrTa) |
||||
1.- 4. hod Exkurze |
Zpracováno v systému Bakaláři