Mensa ČR

Projekt UHO

Partneři
Kotva
Hlavní strana
 
 
Mapa webu
A
A
A

Psychologická olympiáda

Vloženo: 4.2.2019
Ve čtvrtek 31. 1. 2019 proběhlo na naší škole školní kolo psychologické olympiády. Soutěžili studenti druhých a třetích ročníků oboru Zdravotnický asistent na téma: Síla okamžiku.

Jak jsme mohli vidět v prezentacích daného tématu se fantazii meze nekladou a každý ze soutěžících ho pojal po svém dle svých zkušeností, zájmů a žebříčku životních hodnot.

 A tak jsme si vyslechli, jaké to je překonat svůj strach, co je za sílu okamžiku být v roli tety, zažili atmosféru na světovém poháru v biatlonu, vyslechli jsme si příběh z knihy o hrůzách holokaustu, vcítili jsme do příběhu o pocitech nemocných z praxe, dále o síle okamžiků strávených s našimi nejbližšími, o neuvěřitelné síle Butterfly effectu nás přesvědčil jediný soutěžící muž. Pobavila nás také anketa na dané téma, kdy byl jasně vidět, kde spatřuje kdo sílu okamžiku vzhledem k věku a pohlaví a také jeden z příspěvků nás nekompromisně ujistil, že si máme prostě užívat síly každého okamžiku…!

Studentské porotě se nejvíce líbil výkon Kláry Vágnerové, odborná porota udělila 3. místo Tereze Šindlerové (2.ZA), druhé místo si odnesla Iveta Horká (3.ZA) a vítězem se stal Jan Zemek (2.ZA).

Všem soutěžícím děkujeme za jejich zodpovědný přístup k přípravě na soutěž a zájem podělit se s námi o svůj pocit vztahující se k SÍLE OKAMŽIKU.

Ivetě a Honzovi přejeme hodně štěstí v regionálním kole, které se uskuteční 12. 3. 2019 ve SZŠ a VOŠZ  Zlín!!!