A
A

Volejbal na naší škole

Vloženo: 23.11.2018 | Zobrazeno: 362x
V minulých dnech nás naše studentky a naši studenti úspěšně reprezentovali v okrskovém a okresním kole ve volejbalu.

Dne 14. listopadu se na Gymnáziu Františka Palackého ve Valašském Meziříčí uskutečnilo okresní kolo ve volejbalu hochů. Sešla se tři výkonnostně vyrovnaná družstva, a to domácí team, SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm a reprezentanti našeho gymnázia. Konkurence byla veliká, ale družstvo našich chlapců bojovalo a podalo velmi kvalitní výkon. Nakonec se umístili na krásném třetím místě.

V uplynulých týdnech naši školu také výrazně reprezentovalo volejbalové družstvo dívek. V okrskovém kole si suverénně holky poradily se všemi soupeři. Bez ztráty setu porazily Kostka školu, Strojní průmyslovou školu i SOŠ Josefa Sousedíka. Díky tomuto výkonu si zasloužily postup do okresního kola ve Valašském Meziříčí. V tomto kole se utkaly se zástupci gymnázií z Valašského Meziříčí a Rožnova pod Radhoštěm. Díky tomu, že Valašské Meziříčí pořádá krajské kolo a mělo postup jistý, tak klíčový zápas o postup do dalších kol proběhl s Rožnovem. Po napínavém souboji naše volejbalistky prohrály rozhodující tie-break poměrem 12:15. Stejným způsobem holky prohrály i "zápas útěchy" s Val. Meziříčím (rozhodující set 13:15). V konečném pořadí naše škola zopakovala loňský úspěch a to celkové 3. místo v okrese. Všem za nasazení, bojovnost a reprezentaci školy patří velké poděkování.