Mensa ČR

Projekt UHO

Partneři
Kotva
Mapa webu
A
A
A

Přihláška ke studiu, odvolání

Vloženo: 12.8.2016 | Zobrazeno: 2672x |

Přihlášky ve formátu .xls (excel). Nutno vyplnit obě strany (listy) vytisknout je pokud možno oboustranně. Přihlášky jsou připraveny pro uchazeče, kteří budou skládat přijímací zkoušku na naší škole v prvním termínu. Pro druhý termín je nutno čelní list upravit.

 

Závěr o zdravotní způsobilosti ke vzdělávání  (potvrzení lékaře na přihlášce):

 - gymnázium NE

- zdravotnický asistent a ošetřovatel - ANO

 

Přihláška 2018 - osmileté gymnázium (Velikost: 231.12 kB)

Přihláška 2018 - čtyřleté gymnázium (Velikost: 231.23 kB)

Přihláška 2018 - zdravotnický asistent (Velikost: 230.87 kB)

Přihláška 2018 - ošetřovatel (Velikost: 245.44 kB)

 

Přijatí uchazeči

Nejprve přijměte prosím naše blahopřání k přijetí ke studiu.

Na základě zveřejněného pořadí odevzdají přijatí uchazeči nejpozději do 10 pracovních dnů od zveřejnění výsledků tj. do 16. května 2018 svůj zápisový lístek řediteli Masarykova gymnázia a Střední zdravotnické školy.

Všem budou poštou zaslány informace o úvodních rodičovských schůzkách, přihlášky ke stravování a další dokumenty. Budoucí studenti čtyřletého gymnázia budou pozváni na rozřazovacích testech z anglického jazyka a případně německého jazyka pro jejich zařazení do odpovídajících jazykových úrovní.

Pokud preferujete jinou školu, kam tedy dáte svůj zápisový lístek, sdělte nám prosím tuto informaci co nejdříve – telefonem: 575 750 333 nebo emailem: posta@mgvsetin.cz. Umožníte tím přijetí dalších nepřijatých uchazečů na odvolání.

 

Nepřijatí uchazeči

Nepřijatým žákům bude vydáno Rozhodnutí o nepřijetí, které si může zákonný zástupce uchazeče vyzvednout v kanceláři školy ve středu 2. května od 7.30 do 16.00 hodin a ve čtvrtek 3. května od 7.30 do 14.00 hodin.

Nevyzvednuté Rozhodnutí budou rozeslána doporučenou poštou ve čtvrtek 3. května 2018 odpoledne.

Všem nepřijatým uchazečům doporučuji podat Odvolání proti rozhodnutí ředitele školy o nepřijetí (Velikost: neznámá) (Velikost: 12.94 kB)a to do tří pracovních dnů od doručení rozhodnutí. Odvolání se podává ke Krajskému úřadu Zlínského kraje prostřednictvím ředitele Masarykova gymnázia a Střední zdravotnické školy.

Všichni zákonní zástupci mají podle §38 Správního řádu právo nahlédnout do spisu, který obsahuje veškerou dokumentaci přijímacího řízení včetně vyhodnocení testů. Nahlížení do spisu bude možné v pracovní době studijního oddělení – tj. od 7.30 do 15.00 hodin. Z důvodu přípravy všech dokumentů nás prosím informujte předem prostřednictvím Žádosti o nahlížení do spisu (Velikost: neznámá) (Velikost: 13.07 kB).