Mensa ČR

Projekt UHO

Partneři
Kotva
Mapa webu
A
A
A

2001 - 2010

Vloženo: 12.8.2016 | Zobrazeno: 9275x |

Maturitní ročník 2001

Absolventský ročník 2001

Oktáva A - třídní učitel - Mgr. Běťáková Ladislava

Bambuch Vítězslav, Bednařík Milan, Cedidlová Iva, Dančáková Klára, Goldefus Filip, Hyžáková Gabriela, Krcháková Pavla, Matošková Petra, Mikuáštíková Pavla, Mokrý Daniel, Nagyová Žaneta, Olšák Jakub, Pagáčová Jaroslava, Pavlůsek Vít, Polanská Jana, Schaedlbauerová Dagmar, Smažilová Adéla, Šimara Pavel, Špaňhelová Mira, Špulířová Gabriela, Töröková Vendula, Vaculín Jan, Vítek Karel, Zdražil Radim, Žídek Petr, Pechal David

Oktáva B - třídní učitel - RNDr. Benešová Blanka

Filová Jana, Gardian Petr, Grulík Jan, Hromadová Sylvie, Jakob Jan, Ježík Jakub, Johnová Eva, Kocurková Anna, Kulhánek Jiří, Mocková Pavlína, Pastorčák Jan, Pohořelský Roman, Relovská Magdalena, Štůrala Richard, Videcká Irena, Zemánková Kristýna, Bařáková Zuzana

Oktáva C - třídní učitel - Mgr. Kadula Jan

Dopitová Irena, Dumbrovská Lenka, Hanuštiak Pavel, Hloch Ondřej, Janeka Pavel, Jirkovský Jan, Kilianová Martina, Kopecká Olga, Leška Jan, Michálek Libor, Mlčoch Jakub, Nečas Milan, Pačevová Anna, Pelcová Vendula, Raška Jan, Řepková Dagmar, Sopoligová Olga, Srba Jakub, Vinklárek Michal

4. A - třídní učitel - Mgr. Vilémová Miluše

Daňková Kateřina, Drápalová Lenka, Folta Radek, Graclíková Denisa, Hajda Miroslav, Hlaváč Jiří, Horešovská Klára, Jjanáčková Kristýna, Koňařík Marek, Koňaříková Václava, Koňaříková Zuzana, Machalcová Alena, Manišová Šárka, Matošková Kateřina, Mikulíková Magdaléna, Mrlinová Magdaléna, Nevolová Jana, Ondrušová Martina, Orság Ondřej, Palátová Jitka, Propšová Lucie, Raška Daniel, Rypl Rostislav, Sedláček Ondřej, Sedláková Anita, Sobek Jiří, Staňková Jana, Suralová Lucie, Šelešovská Barbora, Trlicová Pavla, Vaňková Jana, Vrážel Dušan

4. B - třídní učitel - Mgr. Horáková Ludmila

Bělovová Kateřina, Běťáková Radana, Buksa Petr, Černocká Michaela, Dančáková Irena, Ďurišová Martina, Dimitrovová Petra, Farkaš Jaroslav, Hajzler Jan, Hala Jiří, Holubcová Zuzana, Hořanská Lenka, Hrubá Veronika, Chalupová Petra, Koďousková Libor, Kovářová Hana, Myšáková Petra, Nosál Pavel, Peterková Hana, Pohlová Markéta, Poláchová Hana, Růžičková Markéta, Strnková Daniela, Svaček Ondřej, Šiška Otakar, Trchalíková Lenka, Vaculík Petr, Zajíčková Hana, Žárský Jan

4. C - třídní učitel - Ing. Šišková Renata

Adámková Kateřina, Bartoš Robert, Březovják Jiří, Bubela Tomáš, Cvejnová Markéta, Doubravská Eva, Evjáková Markéta, Galda Michael, Greslová Hana, Janušová Barbora, Kocurková Barbora, Kopecký Pavel, Kubáň Petr, Lazárková Zuzana, Lužová Kateřina, Machuča Lubomír, Orságová Jana, Petružela Michal, Petřeková Lucie, Rybářová Zuzana, Stixová Markéta, Surmař Michal, Sypták Zdeněk, Talašová Kateřina, Tuliková Eva, Vašut Tomáš, Včelica Václav, Vráblík Martin, Zavadilová Eva

4. D - třídní učitel - Mgr. Hrnčiřík Pavel

Adámek Petr, Balcarová Lucie, Bartoš David, Břoušek Petr, Buršová Jana, Černochová Tereza, Dědek Viktor, Filgas Vlastislav, Filipová Zuzana, Hrbasová Lenka, Hromada Petr, Chuchma Filip, Khirová Jana, Kubiš Josef, Machalová Lucie, Mynarčíková Alena, Navrátilová Lenka, Nosková Barbora, Ondůšková Pavla, Petrů Lukáš, Polášková Alena, Skalský Miloš, Smolík Filip, Strbačková Bernardeta, Šimčík Radim, Štefanová Veronika, Štrbík Zdeněk, Šťastný Petr, Zapletal Martin, Černíček Lukáš

 

Absolventský ročník 2002

Septima A - třídní učitel - Mgr. Zouhar Jan

Bartoň Daniel, Dümlerová Miloslava, Dvořáková Ivana, Folta Josef, Galdová Lucie, Garzinová Barbora, Goldefusová Pavla, Haas Jakub, Holec Lukáš, Juřinková Martina, Kurečková Petra, Krystyník Ondřej, Machálek Jiří, Matochová Veronika, Matošková Lucie, Růžička Jan, Stančík Jiří, Štulajter Richard, Šuláková Pavla, Válková Alena, Volčík Pavel

Septima B - třídní učitel - Mgr. Spisarová Jana

Borošová Hana, Čablová Eva, Číž Bronislav, Hatlapatková Michala, Havelka Vlastimil, Chupíková Blanka, Jelének Marek, Jílková Zdeňka, Kašparová Magdaléna, Kocurek Vojtěch, Kovaříček Jan, Maňák Petr, Mikulová Jana, Nohavicová Veronika, Novotný Tomáš, Sábelová Jitka, Schovajsová Jitka, Ščupák Radim, Šerá Alžběta, Štěpánková Tereza, Závrská Vladislava, Zbranek Michal, Buzková Alena

4. A Mgr. - třídní učitel - Pivodová Dagmar

Babica Jindřich, Babicová Andrea, Bátrla Tomáš, Cigánik Martin, Dokoupilová Pavla, Drga Zdeněk, Dvořáková Petra, Gašparík Radek, Goláň Martin, Grycmanová Stanislava, Holá Iveta, Homolová Michala, Chalupová Kateřina, Konupková Radka, Krchák Jiří, Leixner Tomáš, Pavlicová Martina, Pekařová Marie, Sankotová Barbora, Starůstková Jana, Svoboda Michal, Šebelová Zuzana, Škrabalová Tereza, Škrobánková Michaela, Tichá Pavlína, Trčálek Martin, Trtík Jaroslav, Vaculková Michaela, Cuha Petr

4. B Mgr. - třídní učitel - Urubek Miroslav

Blažek Tomáš, Čala Martin, Fárková Adéla, Gottwald Jan, Juřičková Eva, Keclíková Eva, Kubíčková Eliška, Kocůnová Veronika, Kratochvílová Lenka, Křůpalová Miroslava, Lukáš Vladislav, Mikeš Radim, Oriňaková Lucie, Polomík Richard, Randýsková Vendula, Sedláčková Zuzana, Smoláková Lucie, Soukupová Lenka, Spitzerová Lucie, Šimčíková Alexandra, Škarpich Václav, Urbánková Kateřina, Urubková Michaela, Vaculík Jiří, Výletová Blanka, Žambochová Eva, Zemánek Václav, Dančáková Zuzana 

 

Absolventský ročník 2003

4. A - třídní učitel - Ing. Buzková Jana

Baletková Lenka, Benešová Lucie, Bořutová Štěpánka, Dančáková Jana, Dvořáková Lenka, Gášková Zuzana, Hanuš Jan, Hasalová Petra, Himmerová Jaroslava, Jurečková Petra, Kamencová Pavla, Kladňáková Radka, Kocurková Kristýna, Kopecká Jana, Kratochvílová Monika, Kubáň Michal, Laštovicová Barbora, Mikulík Jaromír, Němec Ondřej, Novosad Tomáš, Olšáková Eva, Pleváková Petra, Pšurný Martin, Rambousková Nela, Smilek Lukáš, Spitzerová Tereza, Šuláková Jana, Švecová Martina, Tkadlečková Hana, Tlašková Petra, Trlicová Stanislava, Žigárdy Štefan

4. B - třídní učitel - Mgr. Půček Roman

Adamuška Karel, Bartoš Michal, Bělašková Jitka, Čechová Kristýna, Duffková Markéta, Fohlerová Petra, Foltýnová Karolína, Hlaváčová Ivana, Holbová Šárka, Holubcová Petra, Honková Monika, Hyžáková Kateřina, Chytilová Gabriela, Kašpárková Jana, Koňařík Tomáš, Korytář Jiří, Kovář Jan, Kožehubová Lucie, Kubíčková Iva, Kynčlová Sylvie, Liďák Petr, Malíková Jana, Malinová Karla, Matochová Lenka, Mikulenková Lucie, Novosadová Jitka, Nykodymová Eva, Ondra Radim, Pěntka Martin, Smola Martin, Trtíková Anna, Vachalová Jarmila, Vilém Petr

4. C - třídní učitel - Mgr. Lazárková Eva

Děckuláček Zbyněk, Hajdová Veronika, Haplová Kateřina, Hladíková Andrea, Gajdošová Lucie, Holbová Kateřina, Hrbáček Jan, Hrnčiřík Jakub, Hříbková Jitka, Chmelařová Petra, Chromíková Lenka, Chytka Viktor, Janišová Kristýna, Kocourková Lenka, Kotrlová Pavla, Kovářová Petra, Kozlovská Jitka, Křupalová Kamila, Látalová Dana, Machala Ondřej, Mikulík Petr, Pekařová Kristýna, Pěkníková Klára, Pelcová Petra, Plšková Radka, Riedl Jaroslav, Scharfová Jarmila, Smažilová Věra, Sváčková Jana, Šipulová Eva, Šťastná Hana, Tomancová Barbora, Vráželová Michaela

 

Absolventský ročník 2004

Oktáva A - třídní učitel Mgr. Jarmila Panáčková

Čenková Eliška, Dřevojánková Jitka, Eršilová Gabriela, Hanáková Tereza, Helisová Lucie, Holbová Šárka, Homola Karel, Houdková Martina, Chvátalová Tereza, Juchelková Zuzana, Jurajdová Zuzana, Kocurková Pavlína, Labajová Zuzana, Liška Vít, Luža Stanislav, Malíková Jana, Matochová Nela, Matošková Adéla, Michalíková Veronika, Mikešová Jana, Palatý Radovan, Poláková Vendula, Sekulová Kateřina, Surý Antonín, Šmigura Marek, Štajnerová Marcela, Štěpánková Nikola, Štefanidesová Marie, Hrabal Josef

Oktáva B - třídní učitel PaedDr Vlasta Korabová

Bena Ondřej, Hnilicová Kristýna, Hříbek Jan, Hyžíková Mirka, Janečková Hana, Janko Daniel, Korejčíková Lenka, Kukula Libor, Lazárková Petra, Lukešová Barbora, Martišková Aneta, Menclerová Kateřina, Měřínský Aleš, Nimrichtrová Eva, Orságová Helena, Pačev Martin, Polčák Jakub, Stacho Jakub, Staněk Stanislav, Šikulová Zuzana, Tomková Jitka, Trpík Ivan, Vašutová Pavlína, Vorek Miroslav, Vráželová Markéta, Valíček Jan, Lapáčková Alžběta 

4. A - třídní učitel - Mgr. Kateřina Blizňáková

Běťáková Martina, Dědek Jakub, Grigorovová Petra, Hřibová Renata, Juříková Michaela, Kalus Mario, Koňařík Miroslav, Křižka Martin, Kučerová Petra, Langer Martin, Maňáková Zdeňka, Minarčík Jan, Mořkovská Taťána, Naiserová Michaela, Najbrtová Kateřina, Nedbálek Michal, Orságová Renata, Plátek Michal, Pleva Michal, Polášková Žaneta, Skalská Markéta, Spurný Petr, Stupavský Michal, Šerý Lubomír, Škrottová Jitka, Šobora Stanislav, Trochta Jan, Válková Pavla, Zubíková Lucie

4. B - třídní učitel - Mgr. Marie Kudláčová

Bajzová Jana, Benedíková Lenka, Daňková Jana, Dorňáková Soňa, Dujka Libor, Filáková Iveta, Hanzo Ján, Holubová Jana, Jančárová Martina, Jiříčková Hana, Jiříčková Petra, Juřička Pavel, Kašubová Vendula, Khir Pavel, Kosačík Tomáš, Kožehubová Zuzana, Novotný Jiří, Podešvová Tereza, Pohlová Barbora, Randuchová Magdaléna, Riedl Pavel, Sachrová Vendula, Slováková Eliška, Spáčilová Dominika, Stárková Dagmar, Šedlbauerová Pavla, Tkadlec Josef, Valová Jana, Zajícová Hana, Žáková Kateřina, Kořenková Kateřina

4. C - třídní učitel - RNDr. Blanka Benešová

Adámková Andrea, Adámková Markéta, Barvíková Markéta, Barvíková Petra, Dančáková Michaela, Dorňák Michal, Dřevojánková Hana, Hoduláková Aneta, Chuděj Karel, Kmínek Michal, Kocourek Michal, Kocurek Pavel, Kucejová Jaroslava, Malovaná Daniela, Matochová Eliška, Oborská Markéta, Pagáčová Michaela, Pardubová Zuzana, Ptáček Michal, Rechtíková Hana, Sekula Jakub, Šimoník Zdeněk, Šuláková Miroslava, Tanečková Alena, Tomanec Dušan, Vlček Jiří, Zemánková Jitka

 

Absolventský ročník 2005

Oktáva A - třídní učitel - Mgr. Matocha Miloš

Adámková Veronika, Bartoň Tomáš, Běťák Jiří, Biernátová Olga, Boroš Jan, Buzková Pavlína, Čechová Karolína, Dušek Jiří, Filgas Martin, Goldefusová Leona, Hatlapatková Petra, Hrubý Dalibor, Ježík Pavel, Kazmířová Martina, Macháč Antonín, Mikšík František, Mišunová Klára, Novotná Eva, Palatý Vojtěch, Panáček Marek, Pavelec Tomáš, Pivodová Daniela, Rychlík Lukáš, Rychlíková Kamila, Suralová Kateřina, Šlimarová Pavla, Šťastná Alena, Tkadlecová Kristýna, Urbanová Michaela, Durčáková Klára, Holíková Zuzana

Oktáva B - třídní učitel - RNDr. Lyčka Karel

Bartoň Tomáš, Břoušková Miroslava, Filgas Ondřej, Hrtáň Zbyněk, Chalupová Pavla, Jaroš Petr, Jasná Kristýna, Jirkovský Jakub, Kubíková, Iveta Lišková Mariana, Malý Jakub, Mikač Michal, Mikulíková Jana, Minarčíková Hana, Mrázková Gabriela, Otevřel Jakub, Patkóš Vojtěch, Pechalová Marta, Podešvová Alena, Srbová Magdaléna, Sýkora Aleš, Štorek Vladimír, Tydlačková Zuzana, Zádilská Jana, Zgarbová Pavla, Zumrová Olga, Mezuláník Jan

4. A - třídní učitel - Mgr. Hříbková Růžena

Bažantová Gabriela, Červená Kateřina, Čunková Eva, Daňková Petra, Dočkalová Jana, Dvořáková Zuzana, Hrbáček Jakub, Hrbasová Hana, Chmelař Josef, Kern Jakub, Koncer Nikola, Kratina Petr, Matochová Jarmila, Metelková Kateřina, Mozgová Darina, Novosadová Zuzana, Ondrová Kateřina, Ostrčilová Kristýna, Píšková Lenka, Skalková Martina, Sklářová Kristýna, Slovák Lukáš, Šipulová Jana, Šolková Jitka, Šrámková Kristýna, Tomaštíková Lenka, Uhýrek Jiří, Vilémová Ilona, Volková Veronika, Závrská Lenka, Novotný Jiří

4. B - třídní učitel - Mgr. Zdráhalová Eva

Bahnerová Helena, Bravenec Pavel, Čalová Slavomíra, Daňa Ondřej, Gavurníková Lucie, Graclíková Petra, Holbová Veronika, Hrbáček Ivo, Hruška Ondřej, Hyžáková Petra, Chromčáková Eva, Jančálková Tereza, Janíček Martin, Juřičková Ivana, Kašparová Markéta, Křupalová Šárka, Kotrlová Eva, Kovářová Andrea, Lapošová Eva, Macková Karolína, Marková Linda, Mašková Nela, Mrnuštíková Aneta, Mynarčík Tomáš, Pavlůsková Irena, Šimanová Markéta, Trnková Kristýna, Vaculíková Jana, Vinklárková Květa

4. C - třídní učitel - PaedDr. Zbranková Milena

Bartoň Pavel, Benešová Zuzana, Důjková Zuzana, Dušková Eva, Hlaváčová Tereza, Horsáková Hana, Chromčáková Monika, Kaloč Jiří, Kaňát Martin, Kaňátová Petra, Koďousek Tomáš, Máca Ondřej, Machala Martin, Maňáková Jana, Petroušková Anna, Plátková Veronika, Pšurný Jiří, Smutná Miriam, Strnková Marie Šafránek Petr, Šerá Hana, Šiška Martin, Šturalová Hana, Trunkát Michal, Tureček Daniel, Fikáčková Veronika

4. D - třídní učitel - Mgr. Hrnčiřík Pavel

Adámková Gabriela, Bolf Patrik, Fojtů Karolína, Hlaváč Petr, Chudějová Pavla, Jochec Marek, Jurečková Magdaléna, Libová Alexandra, Macková Zdeňka, Moler Zbyněk, Novosádová Zuzana, Olšáková Lenka, Palacký Radim, Polášková Michaela, Spáčil Dušan, Šimoníková Eva, Uhříková Jarmila, Valeš Jiří, Vallová Romana, Vrba Jakub, Zgarbová Michala, Zimková Andrea, Oliva Michal, Hřibová Renata, Barvíková Markéta

 

Absolventský ročník 2006

4. A - třídní učitel - Mgr. Naděžda Bartošková

Kateřina Bambuchová, Barbora Cigániková, Kateřina Daňková, Tereza Dardová, Lenka Fojtíková, Kristýna Hrušková, Petra Janošíková, Lada Jelínková, Michal Kostka, Ondřej Krajča, Hana Křupalová, Michal Macháček, Jaroslav Makyča, Hana Miklasová, Lucie Ondrišíková, Václav Osička, Anna Pagáčová, Hana Pechová, Petr Přibyla, Martina Slováková, Vladimíra Strýčková, Jana Škodová, Nikola Štachová, Eva Švajdová, Kateřina Trlicová, Miroslav Vala, Naděžda Vítková, Jan Zapletal

4. B - třídní učitel - Mgr. Pivodová Dagmar

Jitka Adámková, Jitka Haferníková, Václav Hering, Jana Hlavatá, Lucie Hložánková, Jan Hříbek, Jana Chmelařová, Vendula Jančíková, Iveta Janošová, Radka Janušová, Lenka Jarábková, Martin Kocourek, Miroslava Kocůnová, Jana Kocurková, Petr Konvičný, Pavla Kopecká, Monika Kovačíková, Ellen Kubičíková, Kristýna Mazáčová, Marie Mikulcová, Michaela Mikulcová, Monika Mrnuštíková, Lucie Trunkátová, Kateřina Václavíková, David Valchář, Iva Vlčková, Pavlína Vráblíková, Sandra Zbořilová

4. C - třídní učitel - Mgr. Urubek Miroslav

Tomáš Bednárik, Jana Dančáková, Petra Frantíková, Lenka Geržová, Veronika Habová, Ivan Jakubo, Lucie Kocurková, Tereza Krausová, Irena Krcháková, Markéta Kurfürstová, Ivo Kyjovský, Petra Maliňáková, Eva Mičulková, Pavla Mikušová, Lukáš Navrátil, Vanda Němcová, Miroslava Panáčková, Adriána Slováková, Pavlína Škrottová, Miroslav Šulák, Jan Šulc, Jan Václavík, Barbara Vaculíková, Zuzana Vávrová, Kateřina Vrajová, Miroslava Vychopňová, Magdalena Vyslychová, Tomáš Zajíc, Lukáš Zbranek, Kristýna Žáčková

Oktáva A - třídní učitel - Mgr. Maruna Dalibor

Petra Adámková, Jana Blahotová, Klára Blažková, Eva Cedidlová, Veronika Fabiánová, Petra Grísová, Gabriela Janírková, Jan Ježík, Martin Juchelka, Terezie Krystyníková, Martin Kuňák, Milada Mia Kunová, Kateřina Kuropatová, Blanka Maňáková, Iva Martinková, Vojtěch Molda, Tomáš Píchal, Martina Pleváková, Martin Poruba, Iva Solnařová, Lukáš Škarpa, Jiří Šťastný, Ondřej Šulák, Pavel Tkadlec, Václav Trávníček, Stanislava Tydlačková, Jiří Válek, Dagmar Vašků, Michaela Vráželová, Hana Zrníková

Oktáva B - třídní učitel - Mgr. Jan Kadula

Pavla Babicová, Nikola Čáňová, Kamila Čížová, Tomáš Daněk, Michaela Filgasová, Helena Filipová, Pavla Hrnčiříková, Kateřina Ingrová, Michal Korejčík, Michaela Křenková, Jan Martinek, Marek Matocha, Martin Medek, Jiří Mikeš, Lucie Muchová, Pavel Myšák, Zuzana Nováková, Žaneta Procházková, Lukáš Stříteský, Lucie Šimčíková, Irma Šimečková, Miroslav Šimíček, Jarmila Škarpichová, Petr Šlinz, Martin Uhřík, Alexandr Valeš, Gabriela Voreková, Martina Výchopňová, Miroslav Žůrek

 

Absolventský ročník 2007

4. A - třídní učitel - Mgr. Blahová Zdeňka

Martin Bartoš, Jana Blanarčíková, Kristýna Černá, Josef Daňa, Matěj Horník, Jana Hurtová, Martina Husková, Pavel Chroust, Petr Janáč, Alžběta Jančálková, Pavel Janota, Monika Jelénková, Petr Kilian, Martin Kindl, Tereza Kubasová, Radek Laža, Michaela Macková, Tomáš Mikulenčák, Petra Mocková, Josef Novák, Zuzana Pavlíková, Martina Pavloušková, Kristýna Polášková, Veronika Procházková, Aneta Psotová, Petr Smělý, Hana Smilková, Jana Sušňová, Roman Zbranek

4. B - třídní učitel - PhDr. Pavloušková Dagmar

Iveta Barabášová, David Blažek, Alžběta Cvejnová, Sabina Čaníková, Nikola Dřevojánková, Jana Dvořáčková, Tomáš Ficek, Tomáš Filgas, Filip Hajdík, Jana Hnátková, Lucie Hošková, Aleš Hromada, Jana Hromadová, Michal Janák, Marika Jančaříková, Jaroslav Křůpala, Martin Kučera, Štěpán Maliňák, Adéla Miklasová, Anežka Mokrá, Jana Němečková, Radka Pončíková, Adriana Provázková, Tereza Škývarová, Jiří Šturala, Tereza Tománková, Pavel Trubelík, Mikuláš Valeš, Markéta Vašková, Kristýna Vyhnánková, Miroslav Zetek

4. C - třídní učitel - Mgr. Vilémová Miluše

Martina Burdíková, Lukáš Černoch, Jana Drábová, Petra Dřevojánková, Blanka Ďulíková, Petra Hatlapatková, Barbora Hovořáková, Barbora Jochcová, Petra Keclíková, Petra Kopecká, Martina Kořenková, Monika Kratinová, Tomáš Kudela, Michal Lukáš, Pavla Lysáková, Rostislav Martinák, Jitka Mikuláštíková, Karolína Muroňová, Lucie Novosádová, Věra Ondrová, Michaela Slavíková, Jana Strnková, Radka Šimková, Marta Škubalová, Adéla Šulíková, Jan Uhřík, Petr Vlach, Tomáš Všetečka, Denisa Žemlíková

Oktáva A - třídní učitel - Mgr. Jana Hrnčiříková

Martina Bugáňová, Vojtěch Camfrla, Petr Daňa, Markéta Diblíková, Lucie Hradilová, Barbora Janírková, Michaela Jurášková, Jakub Katnar, Tereza Korabová, Alena Kretíková, Hana Křupková, Veronika Kubelová, Ondřej Listoň, Petra Machalová, Lenka Maňáková, Jakub Matocha, Karina Nimrichtrová, Adam Obr, Tereza Pechová, Tomáš Pfeiler, Miroslav Polách, Jana Slováčková, Karolína Spilková, Pavlína Staňková, Vojtěch Straškraba, Miroslav Surmař, Tomáš Surovec, Ondřej Volčík, Jakub Zubík

 

Absolventský ročník 2008

4. A - třídní učitel - Mgr. Běťáková Ladislava

Jan Babovec, Miroslav Češek, Lucie Daňková, Karolína Daňová, Veronika Gattermayerová, Daniel Hanzel, Adam Hloch, Petra Holečková, David Hrabovský, Michaela Hradilová, Tomáš Chmelař, Vlasta Chmelařová, Iveta Juřičková, Eva Koňaříková, Lenka Kovaříčková, Eva Kreplová, Adam Kurtin, Jan Kyjovský, Barbora Malinová, Filip Mareš, Alena Matelová, Tomáš Panáček, Daniela Skýpalová, Jan Smilek, Veronika Šťastná, Markéta Vaculíková, Martin Veit, Martin Vychopeň, Tomáš Zádrapa

4. B - třídní učitel - Mgr. Horká Dagmar

Lenka Bartoňová, Kristýna Del Maschio, Jana Divoká, Ondřej Dobrotka, Veronika Grygarová, Miroslav Hajda, Radka Hajdíková, Diana Havlišová, Magdaléna Holá, Martina Holbová, Štěpán Jakubec, Jakub Kapoun, Robin Kopecký, Helena Kotrlová, Olga Krejčí, Karel Laža, Michaela Macíková, Tomáš Mezuláník, Jiří Miklas, Tereza Mindlová, Hana Müllerová, Jan Skácal, Zuzana Tkadlecová, Petr Tomaštík, Jana Trubelíková, Jan Vilém, Tereza Vychopňová

4. C - třídní učitel - Mgr. Lazárková Eva

Petra Bělíčková, Michal Boháč, Jitka Brhlová, Hana Dvořáková, Michal Gerža, Marie Hamršmídová, Petra Hrušková, Lucie Kořenková, Adam Krhovják, Pavla Kvasnicová, Dalibor Macík, Jiří Malý, Michaela Matějková, Tereza Matošková, Robin Mikuš, Martina Ondrušová, Radka Orságová, Tomáš Proisl, Renáta Putalová, Adriana Smělá, Markéta Sošťáková, Adéla Sotolářová, Jana Syptáková, Antonín Škoda, Soňa Špitálská, Gabriela Tkadlecová, Zuzana Trlicová, Ivana Tydlačková, Justina Valchářová, Lenka Vítková, Ivana Vlčková, Jana Zelinová

Oktáva A - třídní učitel - PaedDr. Korabová Vlasta

Hana Bartoňová, Klára Bažantová, Ivana Blahová, Marie De La Hozová, Eva Havelková, Jan Holec, Eliška Holzerová, Marian Chytka, Silvie Klosová, Michael Konečný, Pavel Kostelník, Jana Kozlovská, Veronika Kučerová, Petr Maňák, Klára Maňásková, Lenka Marečková, Barbora Martinková, Dominika Mazáčová, Iva Mikulíková, Jan Panovec, Nikol Píchalová, Michal Skalka, Jiří Stacho, Nikol Šimarová, Eliška Třetinová, Jiří Václavík, Lucie Válková, Daniel Vyškovský

 

Absolventský ročník 2009

4. A - třídní učitel - Ing. Buzková Jana

Petra Barbořáková, Daniela Filová, Martin Fojtík, Andrea Haničincová, Martin Hovořák, Ivana Hromadová, Aleš Kafka, Aneta Kamasová, Nela Kovaldová, Jana Lálová, Vít Ludva, Radim Metelka, Oto Mňaček, Lenka Škařupová, Zdeněk Škrott, Anna Šobáňová, Eliška Štíchová, Zuzana Šulíková, David Uhřík, Petr Válek, Veronika Valentová, Leona Vítková, Rudolf Vlček, Lenka Wehrenbergová, Tomáš Zajíček, Romana Zárubová, Michaela Zelová

4. B - třídní učitel - Mgr. Bělíková Daniela

Tomáš Beněk, Markéta Dopitová, Markéta Dostálová-Bystřinová, Radim Ekart, Jakub Fojtík, Jitka Hladíková, Pavla Hlavatá, Jan Hnilica, Lukáš Holeček, Lucie Janotová, Pavla Jedličková, Radek Jenerál, Alžběta Juřicová, Samuel Kavi, Filip Kohout, Lucie Kopecká, Ivana Kovářová, Ondřej Majnuš, Alžběta Malíková, Irena Mikulová, Lucie Mikušová, Klára Píšková, Daniel Proisl, Veronika Věra Půčková, Martina Sívková, Martina Slavíková, Zuzana Štachová, Aneta Trčálková, Hana Václavíková, Hana Viačková, Veronika Vybíhalová, Pavel Vyroubal, Ondřej Zezulka, Tereza Žárská

4. C - třídní učitel - Mgr. Vyškovská Jarmila

Kateřina Bagarová, Anna Doupovcová, Veronika Fojtíková, Michaela Harsová, Lenka Hradilová, Andrea Hromadová, Markéta Chupíková, Monika Jelínková, Adina Kleinová, Barbora Koňaříková, Tereza Krchňáková, Filip Larmer, Tereza Liškutínová, Barbora Machů, Lenka Makyčová, Barbora Maliňáková, Vlastimil Martinák, Kateřina Mikulajová, Nikola Mikušová, Michaela Pařízková, Jiří Pleva, Eliška Seveldová, Petr Smilek, Zuzana Sucháčková, Hana Šafrancová, Marek Šťastný, Jan Táborský, Pavel Trochta, Jan Zdráhal, Zdeněk Zmeškal

Oktáva A - třídní učitel - Mgr. Hrnčiřík Pavel

Karolína Adámková, František Dalecký, Kateřina Dušková, Lucie Horká, Ivana Hradilová, Adéla Janírková, Eliška Kalábová, Adam Kazmíř, Andrea Klimentová, Jan Kocurek, Kateřina Koňaříková, David Kopecký, Petra Krmelová, Tomáš Kudela, Martina Martinková, Michal Matoušek, Lucie Mikačová, Alžběta Mindlová, Anna Mynářová, Kristýna Patalová, Petra Procházková, Milan Svašek, Daniel Sýkora, Lukáš Sýkora, Matěj Škrabánek, Jana Výchopňová

Oktáva B - třídní učitel - Mgr. Panáčková Jarmila

Jakub Baleja, Lenka Čechová, Ondřej Daňa, Kristýna Gajdošová, Petr Hlavica, Diana Kachtíková, Nikola Konečná, Ondřej Koraba, Tereza Kučná, Jaroslav Maceček, Lukáš Novák, Marek Pecina, Zuzana Pechalová, Tereza Pfeilerová, Vojtěch Pohůnek, Jan Rychlík, Radek Sedláček, Veronika Smělá, Bohdan Štěpánek, Ondřej Štorek, Andrea Švarcová, Lucie Vachalová, Přemysl Zbranek, Anna Zgarbová

 

Absolventský ročník 2010

4. A - třídní učitel - Mgr. Riedlová Jiřina

Veronika Bednaříková, Karolína Čížová, Tomáš David, Barbora Gajdošíková, Tomáš Hlinský, Veronika Hradilová, Anna Hyžáková, Lukáš Jakuba, Martina Jandová, Štěpánka Jochcová, Kateřina Juřicová, Tereza Kamasová, Markéta Kašparová, Lada Kutějová, Alena Machalová, Tereza Maléřová, Jakub Mikač, Petr Mrázek, Aleš Mucha, Michal Navrátil, Pavlína Ondrušová, Pavel Pelc, Simona Popelková, Richard Schaedlbauer, Ondřej Šimko, Petr Vajda, Michal Viktorin, Hynek Vrána, Bronislava Vráželová, Eva Zapletalová, Boleslav Žemlík

4. B - třídní učitel - Mgr. Maruna Dalibor

Jarmila Babicová, Klára Cabáková, Martin Červenka, Martina Daňová, Jana Geržová, Lenka Hladíková, Daniela Hrňová, Gabriela Hurtová, Michal Kachtík, Renata Kováčová, Aleš Kovárňa, Aneta Kovářová, Lucie Krutková, Soňa Kučerová, Kateřina Malinová, Karolina Martincová, Alice Mynaříková, Michaela Navrátilová, Kristýna Randýsková, Jan Raška, Eva Šmiřáková, Radek Šťastný, Jiří Šturala, Aneta Turpišová, Zuzana Uhříková, Žaneta Vaculíková, Kristýna Veitová, Ludmila Vozáková, Dominik Zukal, Markéta Zuzaňáková

4. C - třídní učitel - Mgr. Pivodová Dagmar

Iveta Balogová, Zdenka Boháčová, Marie Čecháková, Terezie Daňková, Magdaléna Filáková, Stanislav Filgas, Monika Hanzelová, Nikola Hrnčiříková, Veronika Chrobáková, Iva Jurečková, Vendula Juřicová, Barbora Kalincová, Denisa Kolečková, Dagmar Kostelníková, Jan Krepl, Barbora Kučerová, Lenka Kyjaniová, Marie Mazáčová, Michaela Podešvová, Filip Příhoda, Jana Šimková, Michaela Šťastná, Barbora Šumšalová, Vojtěch Trčálek, Dagmar Viačková, Radek Zgarba, Michaela Zimáčková

Oktáva A - třídní učitel - PhDr. Klumplerová Hana

Antonín Daněk, Lukáš Holan, Kateřina Hrbáčková, Marieta Kajabová, Anna Koňaříková, Vendula Krahulíková, Maxim Kratochvíl, Zuzana Kretíková, Kateřina Kunková, Tereza Kupková, Jan Nosálek, Josef Pekař, Marie Petroušková, Maria Pizzalová, Natálie Pleváková, Jana Polášková, Zuzana Rafajová, Dalibor Růžička, Michaela Srněnská, Michaela Svobodová, Klaudia Szabová, Veronika Škrabánková, Tomáš Šmiřák, Kristýna Šťastná, Marek Tomáštík, Marek Václavík, Martin Varmuža, Nicole Zadražilová, Lenka Zavadilová

Oktáva B - třídní učitel - Mgr. Rochowanski Oto

Radim Baklík, Barbora Galdová, Tomáš Haas, Tereza Heriánová, Zuzana Holubová, Marek Hučík, Barbara Janáčková, Vít Kadleček, Petr Kopecký, Gabriela Koutná, Kristýna Kuropatová, Sabina Laštovicová, Veronika Maňáková, Zuzana Mikušková, Jan Pavloušek, Michaela Pěčková, Gabriela Plačková, Daniela Václavíková, Nikol Vlková, Ludmila Žárská, Vojtěch Živocký