Mensa ČR

Partneři
Kotva
Mapa webu
A
A
A

2011 - 2020

Vloženo: 12.8.2016 | Zobrazeno: 5233x |

Absolventský ročník 2011

4. A - třídní učitel - Mgr. Jurčák Jaroslav

Klára Bogarová, Tereza Cahlová, Monika Dorňáková, Jana Fojtíková, Radana Halouzková, Monika Hanzová, Klára Hoduláková, Jana Hurtová, Markéta Hurtová, Klára Kleiblová, Pavla Klišová, Nicole Koňaříková, Nikola Koňaříková, Zuzana Korejčíková, Filip Kovalda, Anna Langrová, Michal Majnuš, Monika Malá, Lucie Maňáková, Petra Masařová, Marcela Mikešková, Martina Mikešková, Karolína Mollová, Alena Navrátilová, Lenka Nohavicová, Petra Pinkavová, Jakub Podešva, Kristýna Sláčíková, Alžběta Štíchová, Kateřina Vojtášková

4. B - třídní učitel - Mgr. Rožnovják Martin

Karolína Adámková, Ondřej Blaha, Roman Čokavec, Kateřina Dopitová, Soňa Fohlerová, Nikola Holcová, Jan Holík, Jaroslav Hrubo, Alice Chuchmová, Veronika Chuchmová, Martin Kovařík, Světlana Kubišová, Zuzana Loubalová, Miroslav Lustig, Iva Mrázková, Veronika Petříková, Denisa Poláchová, Tomáš Rafaj, Michal Skalský, Jana Surmařová, Michal Sýkora, Petra Šafaříková, Jiří Šimčík, Jarmila Šimková, Martina Tkadlecová, Klára Vlčková, Monika Vráblíková, Aneta Všetičková, Jiří Závodný, Magdaléna Zukalová

4. C - třídní učitel - Mgr. Rychlíková Jana

Zuzana Blinková, Kateřina Černíková, Dita Gabryšová, Simona Haničincová, Adéla Hanová, Jiří Chovaneček, Martin Janošík, Lenka Janošíková, Zdeňka Janušová, Gabriela Jelínková, Hanna Juříčková, Magdaléna Koňařová, Lucie Kováčová, Veronika Mládenková, Markéta Pavelková, Petra Provázková, Karel Sekula, Jan Slovák, Vladislav Slovák, Petra Sucháčková, Lenka Surovcová, Martin Surovec, Hana Šerá, Lucie Šerá, Filip Šimoník, Radka Šuláková, Petr Uhřík, Tomáš Václavík, Barbora Valešová

Oktáva A - třídní učitel - Mgr. Studenská Hana

Eva Bartoňová, Jakub Fojtík, Tereza Galdová, Tomáš Hering, Jan Herman, Veronika Hromadová, Michaela Hurtová, Tereza Katnarová, Petra Klumplerová, Štěpán Kubica, Jaroslav Kulčák, Martina Marková, Zuzana Obrová, David Pecina, Alžběta Pečivová, Natálie Pecháčková, Barbora Provázková, Tereza Růžičková, Barbora Slivoníková, Miroslav Šenkeřík, Dominika Ševčíková, Martin Štach, Adam Vyškovský, Michaela Žůrková

Oktáva B - třídní učitel - Mgr. Staňková Zuzana

Vlastimil Adámek, Pavel Drábek, Kristýna Dušková, Štěpán Flégl, Kateřina Gattermayerová, Martin Hájek, Karel Juřička, Vlastimil Koňařík, Antonín Kunka, Kristián Lambert, Lucie Lukášová, Tereza Matějíčková, Barbora Míčková, Jana Mlýnková, Lucie Navrátilová, Robert Nersesjan, Lukáš Petrusek, Barbora Píchalová, Lucie Podešvová, Pavla Slavíková, Michaela Slováčková, Michaela Šimčíková, David Štorek, Nina Trochtová, Martina Vaculíková, Pavlína Voreková, Pavlína Walterová

 

Absolventský ročník 2012

4. A - třídní učitel - Mgr. Halmazňa Jiří

Martina Andrýsková, Denisa Bartoníková, Karolína Cedidlová, Šimon Del Maschio, Veronika Fojtíková, Libor Gabko, Gabriela Gabková, Martin Garlík, David Gröpel, František Grossmann, Jitka Grygarová, Martin Hošek, Kristýna Chmelová, Nikola Ingrová, Nikol Janušová, Růžena Juřičková, Mario Klímek, Adéla Krmelová, Nela Krystyníková, Martin Křůpala, Dominika Kumbárová, Lukáš Kupka, Zuzana Mácová, Pavla Martináková, Jindřich Mikuláštík, Michael Mikuš, Petr Papst, Kateřina Straškrabová, Martin Šerý, Ondřej Táborský, Monika Tomečková, Monika Tomečková, Petr Žeidlík

4. B - třídní učitel - Ing. Buzková Jana

Veronika Abdulová, Nikola Adámková, Tomáš Číž, Kateřina Dubová, Eva Ernestová, Helena Galdová, Lukáš Hrabovský, Vít Hyžák, Silvie Janičatová, Marek Janošek, Marek Jurča, Ondřej Konvičný, Vendula Kučerová, Jiří Kursa, David Lukáš, Támar Mocková, Petra Ondřejková, Markéta Putalová, Dita Raková, Markéta Strbačková, Veronika Šerá, Eva Šuláková, Barbora Valčíková, Monika Vaňková, Petra Veselá, Kristýna Zbranková, Radek Zimčík, Štěpán Zvěřina

4. C - třídní učitel - Mgr. Mikulíková Magdaléna

Aneta Cmarová, Adéla Dobiášová, Vendula Holcová, Filip Hrnčiřík, Ondřej Komár, Bára Kopecká, David Lopaur, Kateřina Maňáková, David Matušinec, Lukáš Matušinec, Adam Měrka, Mária Miniariková, Jan Mrnuštík, Iva Navrátilová, Micheáš Pala, Jan Pavelka, Alžběta Pavelková, Monika Plátková, Vojtěch Strnka, Štěpán Surovec, Monika Šímová, Tomáš Vaculík, Anna Vaculíková, Petra Válková, Radim Vaněk, Karolína Zapalačová, Jakub Zbránek, Jan Zbránek

Oktáva A - třídní učitel - Mgr. Dušková Markéta

Vojtěch Bednárik, Marcela Bugáňová, Štěpán Dvořáček, Martina Fojtíková, Vanda Hájková, Kateřina Hlubková, Sabina Holcová, Tomáš Hromada, Michaela Hrušková, Jiří Husička, Matouš Juráň, Lucia Kašparová, Martina Kedroňová, Aleš Konečný, Ladislav Kopecký, Klára Kovářová, Jan Mikulenčák, Michal Opler, Ester Smilková, Kateřina Synková, Aneta Ščotková, Martin Tesař, Veronika Vaculíková, Lukáš Varaja, Jana Varmužová, Jan Winkler, Jana Zgarbová

Oktáva B - třídní učitel - Mgr. Staňková Zuzana

Barbora Bednaříková, Tereza Blahová, Michal Dobeš, Jitka Fojtů, Monika Hajdová, Pavlína Hanáková, Kamil Holzer, Helena Horsáková, Pavlína Chupíková, Bohumil Kaláb, Vít Kocurek, Žaneta Kocurková, Petr Liška, Ondřej Maloušek, Zuzana Štefková, Michaela Štolfová, Šárka Trochtová, Klára Václavíková, Jakub Věžník, Dana Vyroubalová, Dalibor Zimek, Ondřej Zimek, Daniel Žůrek

 

Absolventský ročník 2013

4. A - třídní učitel - PhDr. Pavloušková Dagmar

Hynek Bagar, Ivo Bednář, Daniela Beňková, Richard Brandejs, Michaela Cinklová, Kateřina Drozdová, Jiří Fianta, Lukáš Kamas, Petr Lukeš, Martin Macháček, Petra Maňáková, Magdaléna Mikuličáková, Lucie Mrázková, Klára Navrátilová, Viktor Németh, Jakub Ondrejka, Martin Podešva, Nikola Slováková, Martina Unzeitigová, Michael Urban, Vojtěch Urban, Aneta Valigurová, Lenka Vopalecká, Nikol Vráblíková, Lucie Žambochová, Petr Živocký

4. B - třídní učitel - Mgr. Blahová Zdeňka

Martina Cedidlová, Martin Fohler, Adéla Hajdíková, Zuzana Havlíková, Michaela Hoangová, Patrik Chadim, Michaela Jančálková, David Kohout, Kateřina Koňaříková, Michaela Koňaříková, Barbora Kozubíková, Tereza Kroupová, Jan Ludva, Petra Lysáková, Eva Macháčková, Petra Mičulková, Jiří Minarčík, Roman Papšík, Simona Peterková, Nikola Surovíková, Aneta Škařupová, Antonín Štalmach, Alena Štecová, Julie Štíchová, Nikola Tanečková, Jakub Tvarůžek, Hana Uhříková, Aneta Vašková, Veronika Veitová

4. C - třídní učitel - PaedDr. Korabová Vlasta

Lucie Adamová, Lucie Bedřichová, Tomáš Brhel, Hana Dvořáčková, Matteo Fabián, Michaela Filová, David Frýdl, Eva Hrabovská, Tereza Janušová, Sandra Kašparová, Anna Kocurková, Zuzana Koňařová, Nikola Kovářová, Tomáš Kozok, Věra Krajščáková, Barbora Kročilová, Martina Lysáková, Eva Mikuláštíková, Zbyněk Novák, Romana Pinďáková, Stanislav Pisklák, Ivona Psotová, Jana Rašková, Emil Řemeslníček, Jakub Slovák, Tereza Spívalová, Jana Surá, Stanislava Širočková, Alexandr Švehlák, Jakub Trtík, Ngoc Vu Minh

Oktáva A - třídní učitel - Mgr. Běťáková Ladislava

Nikola Doanová, Petr Hanák, Veronika Hříbková, Veronika Jakubcová, Dominika Knapová, Simona Kozáková, Kateřina Martincová, Noemi Martinková, Tereza Mikulenková, Michal Najman, Andrzej Novák, Ondřej Pekárek, Tomáš Ptáček, Eva Svobodová, Monika Šnajdárková, Václav Švarc, Dominik Tobola, Alžběta Vaculíková, Matouš Valeš, Soňa Zenzingerová, Daniel Žemlík

Oktáva B - třídní učitel - Mgr. Rožnovják Martin

Dominik Andrýsek, Šárka Balejová, Johana Ficová, Barbora Filová, Alžběta Hurtová, Michaela Koutná, Alžběta Kubíková, Dominik Kupčík, Marek Macháč, Lukáš Machala, Klára Machálková, Robin Opěla, Vít Osička, Jaroslav Slováček, Tadeáš Spitzer, Markéta Ščotková, Lucie Šimková, Anna Škrabánková, Zuzana Štachová, Josef Tkadlec, Klára Tomečková, Ondřej Truksa, Jitka Václavíková, Dominika Valová

 

Absolventský ročník 2014

4. A - třídní učitel - Mgr. Vilémová Miluše

Michal Banovský, Marie Čechová, Zuzana Černíková, Dagmar Dorňáková, Dominik Fojtík, Rebeka Fojtů, Zuzana Galdová, Markéta Garguláková, Viktorie Geržová, Dominika Hrňová, Dominik Ilichman, Tomáš Jež, Vojtěch Kostka, Ondřej Kovář, Jan Kumbera, Michaela Lipinská, Barbora Machulková, Klára Miklasová, Monika Mužikovská, Martin Obadal, Tomáš Odstrčil, Barbora Staňková, Ivana Struhařová, Daniel Svoboda, Michaela Šerá, Josef Šindler, Markéta Trusinová, Stanislav Verosta

4. B - třídní učitel - Mgr. Maruna Dalibor

Tereza Barvíková, Filip Dorňák, Josef Hodulák, Adéla Janáčková, Jana Janírková, Lucie Kopecká, Markéta Krahulíková, Tereza Kulíšková, Tereza Lukůvková, Jaroslava Maňáková, Jan Ohryzek, Kamila Ovesná, Radek Sedláček, Jan Šrámek, Kateřina Štíchová, Nela Všetečková, Kristýna Vyslychová, Karolína Zahradníčková, Radim Zelinka, Veronika Zemanová

4. C - třídní učitel - Mgr. Válek Vladislav

Jaroslav Běťák, Kateřina Ducháčková, Aleš Frydrych, Jan Grossmann, Barbora Hejdušková, Roman Holec, Martin Hurta, Kateřina Chrástecká, Vlastimil Kopecký, Eva Matějíčková, Štěpán Miklánek, Karolína Mozgová, Lucie Ovesná, Kateřina Pospíšilíková, Lenka Řehořová, Markéta Strnadová, Ondřej Studenský, Kristýna Šimčíková, Veronika Šuláková, Ondřej Válek, Petr Zajíček, Denisa Zimková

Oktáva A - třídní učitel - Mgr. Rochowanski Oto

Jiří Adamec, Lucie Blažková, Michal Bojtoš, Frederik Dědic, Barbora Filová, Renáta Fojtová, Petr Horký, Tomáš Hříbek, Michaela Hyžíková, Tomáš Chrástecký, Tereza Janáková, Martina Kajabová, Michaela Korytářová, Pavlína Kovaříková, Lucie Kovářová, Martina Kubíková, Michael Minarčík, Karolína Mocková, Jan Otevřel, Jana Pilarská, Štěpán Pospíšil, Lenka Provázková, Marek Šimara, Dominik Šulák, Lucie Urbanovská, Dalimil Zvonek

Oktáva B - třídní učitel - Mgr. Hrnčiřík Pavel

Martin Babica, Martin Buš, Erik Cabák, Radka Daňová, Lenka Děckuláčková, Barbora Fiľová, Kateřina Hajdíková, Sylvie Hoferová, Hana Juráňová, Denisa Jurečková, Petra Kinclová, Zuzana Kořenková, Anežka Koudelová, Kamila Kubenková, Jonáš Larmer, Lucie Nedbalová, Leona Ondřejíková, Lenka Paďourová, Vojtěch Pavliska, Aneta Plachtovičová, Emília Povýšilová, David Příhoda, Zuzana Randýsková, Jiří Rožnovják, Taťána Tellerová, Marek Tlašek, Alžběta Vašků, Eliška Zgarbová

4. ZA - třídní učitel - Mgr. Drábková Petra

Tereza Barabášová, Jana Bařinková, Vlasta Bařinková, Nikola Boráková, Monika Filgasová, Jan Gerža, Marie Chovanečková, Tomáš Chromík, Nikola Illéšová, Monika Klíchová, Věra Kremlová, Veronika Kubjáková, Josef Macháč, Blanka Macháčová, Jana Maléřová, Iva Mičkalová, Klára Mikušová, Martina Mitášová, Markéta Mladenková, Jakub Naňák, Ondřej Orság, Martina Pernická, Jana Slánská, Monika Spisarová

4.ZB - třídní učitel - Mgr. Píšková Martina

Nikola Dědková, Jana Foltová, Monika Fujeriková, Michal Gášek, Sabina Hausnerová, Barbora Hekelová, Barbora Holá, Iveta Horká, Sára Janáková, Milena Jurajdová, Zdenka Juřičková, Nikol Kachtíková, Lucie Klvánková, Blanka Kuříková, Kateřina Macečková, Petra Macháčková, Jana Meixnerová, Daniela Měšťánková, Lenka Papšíková, Jan Pazdera, Adam Pecháček, Lucie Podzemná, Vendula Pořická, Aneta Spurná, Renáta Sušňová, Miroslav Svoboda, Veronika Trlicová

3.ZC - třídní učitel - Mgr. Štefková Radana

Adéla Berčíková, Tomáš Blažo, Aneta Golová, Barbora Hochová, Andrea Jadavanová, Dominika Koňaříková, Vojtěch Kopecký, Simona Kroupová, Aneta Kunderová, Kristýna Lišková, Natálie Řičičářová, Eva Ellen Slováčková, Nina Valigurová

3. ZD - třídní učitel - PhDr. Talandová Ivana

Jana Blažková, Vendula Boháčová, Miroslava Čapková, Veronika Černotová, Markéta Dobešová, Anette Galiová, Vladimíra Geržová, Štěpánka Handlířová, Kristýna Heryánová, Ladislav Holík, Barbora Jelínková, Markéta Juřenová, Lucie Klimková, Vendula Maléřová, Kristýna Mičková, Dominika Ondruchová, Monika Sekaninová, Michaela Šimoníková, Veronika Víchová

 

Absolventský ročník 2015

4. A - třídní učitel - Mgr. Urubek Miroslav

Renata Adámková, Tomáš Číž, Ondřej Grygar, Kateřina Janotová, Martin Juráň, Tomáš Jurčík, Barbora Jurová, Tereza Kleiblová, Michal Kovařík, Gabriela Kovářová, Barbora Křenková, Jan Liďák, Lenka Maňáková, Andrea Martinková, Karolína Matochová, Dominik Novosad, Tereza Ostřanská, Robin Pfeiler, Ondřej Sedlařík, Filip Skýpala, Tereza Šimarová, Jiří Telíšek, Martina Valchářová, Jana Valigurová, Šimon Vitásek, Jaroslav Vrána, Lenka Zrníková, Juliána Zukalová, Vít Zvěřina, Sebastian Žiak

4. B - třídní učitel - PhDr. Pavloušková Dagmar

Zuzana Batlová, Hana Bortlová, Magdaléna Čížová, Gabriela Daňová, Adéla Filgasová, Karel Hajdík, Adam Helis, Adam Hrnčiřík, Kristýna Hučíková, Markéta Chromíková, Aneta Janíková, Lucie Kamasová, Sabina Krejčiříková, Kristýna Kubíčková, Ondřej Macík, Eliška Mertová, Daniel Ondruš, Jana Orságová, Miroslav Pecár, Michaela Staňková, Kateřina Stixová, František Šumšala, Anna Vaculíková, Věra Vavřinová, Michaela Volková

4. C - třídní učitel - Mgr. Panáčková Jarmila

Ondřej Cunda, Daniela Daňová, Lucie Dostálová, Kamila Jamborová, Vladěna Kovaříková, Michaela Křenková, Veronika Macečková, Karolína Michoňková, Vendula Molková, Nikol Moravcová, Oanh Nguyenová, Kristýna Orságová, Adéla Petrůjová, Michaela Plšková, Jakub Polách, Leona Ryzová, Markéta Sáblíková, Alena Šerá, Pavel Šerý, Kristýna Šťastná, Lucie Šťastná, Václav Trličík, Tereza Václavíková

Oktáva A - třídní učitel - Ing. Buzková Jana

Martin Dvořáček, Zdeněk Dvořáček, Karolína Fojtů, Noemi Hrubová, Anna Kajabová, Viktor Knebl, Eva Křupková, Klára Lanžhotská, Zuzana Martincová, Veronika Matějčková, Karolína Možíšová, Christian Caleb Mullen, Zuzana Najmanová, Radka Nesvadbová, Štěpánka Pavlůsková, Zuzana Pfeilerová, Martin Plaček, Zuzana Poláchová, Alois Primes, Karolína Stejskalová, Nikola Urbanovská, Kateřina Vaculíková, Jan Vidašič, Tereza Winklerová, Radek Zapalač, Helena Zgarbová, Petra Zralá

Oktáva B - třídní učitel - PhDr. Klumplerová Hana

Dominika Dančáková, Gabriel Grepl, Darina Havlíková, Hana Holubcová, Zora Jandlová, Radka Ježíšková, Magdaléna Juřicová, Rastislav Kalinec, Peter Kollár, Nikola Kováčová, Kateřina Kratochvílová, Olga Leskovjanová, Pavla Machulíková, Barbora Matuštíková, Lenka Nosálková, Eliška Pagáčová, Veronika Palová, Ester Šišková, Magda Tomáštíková, Barbora Truksová, Jan Václavík, Alžběta Zubková, Josef Ženčák

4. ZA - třídní učitel - Mgr. Deylová Jana

Tereza Bielová, Kristýna Cahlová, Veronika Divošová, Nikola Doleželová, Nikol Facová, Jakub Fojtů, Tereza Gajdová, Tereza Chromíková, Jana Kučerová, Nikola Magálová, Nikol Machalová, Hana Maňáková, Martina Mynaříková, Veronika Nášelová, Monika Nováková, Kateřina Pečenková, Leona Pešlová, Ivo Svozílek, Dominika Šindlerová, Kristýna Trungerová, Markéta Žáková

4.ZB - třídní učitel - Mgr. Trunkátová Tatiana

Kristýna Bartošáková, Marie Ertlová, Linda Gvozdková, Karolína Heryánová, Vladislava Holubová, Marek Jochec, Daniel Klabník, Barbora Klimková, Klára Kutějová, Kristýna Papežová, Kamila Slováčková, Veronika Strnková, Nikola Veselá

4. ZK - třídní učitel - Mgr. Zajíčková Marie

Erika Bechná, Barbora Bogarová, Květoslava Dvouletá, Alena Hegerová, Lenka Hermanová, Pavlína Horáková, Zuzana Kadlčáková, Simona Kulhánková, Veronika Medková, Nela Michoňková, Vojtěška Mikušková, Kateřina Můčková, Jiří Němeček, Kristýna Plesníková, Barbora Podešvová, Lenka Pololáníková, Taťána Skýpalová, Irena Srbová, Jiřina Strapinová, Petra Šimková, Jana Vančurová, Silvie Vysoudilová, Radka Zapalačová, Renáta Zárubová, Jarmila Zubíčková

3. ZD - třídní učitel - Mgr. Matošková Petra

Lucie Čížková, Michaela Fidrychová, Ludmila Fojtíková, Karolína Holešová, Jana Hruboňová, Marie Hurtová, Barbora Juračková, Michaela Juřičková, Martina Kociánová, Adéla Kothajová, Pavlína Matušincová, Anna Mikulová, Klára Oblouková, Lenka Olšáková, Barbora Ondrušková, Veronika Orságová, Karolína Palečková, Denisa Pavlicová, Kateřina Pecháčková, Renata Plesníková, Vendula Růžičková, Tereza Sucháčková, Karolína Škabrahová, Lucie Švecová, Ludmila Třetinová, Miroslava Vajďáková, Alena Zahuráková

 

Absolventský ročník 2016

4. A - třídní učitel - Mgr. Rychlíková Jana

Kateřina Bachová, Jiří Bayer, Pavel Dorňák, Štěpán Haschka, Helena Chovancová, Nikola Jakerlová, Barbora Jindřichová, Nikol Jurčová, Pavel Kalouš, Barbora Kašparová, Tereza Koňaříková, Michaela Kopková, Michaela Pinkavová, Vojtěch Plachtovič, Marek Polčák, Martin Přivřel, Tereza Sedláčková, Nikola Semrádová, Kateřina Srbová, Martina Strnadová, Radek Šarman, Kateřina Šenkeříková, Klára Ševčíková, Martin Škrabánek, Adam Šrámek, Kateřina Tkadlecová, David Trčálek, Nela Valigurová, Rostislav Vilém, Dominik Zbožínek

4. B - třídní učitel - Mgr. Horká Dagmar

Michaela Baletková, Ondřej Částečka, Kristýna Daňková, Lucie Fojtů, Petr Hajda, Vendula Jančálková, Martin Konvičný, František Kousal, Vendula Křupalová, Petra Kubíčková, Helena Kulíšková, Nikola Macháčková, Dominika Matyášová, Gabriela Mynářová, Pavla Pardubová, Barbora Sýkorová, Daniel Tučník, Nikol Vašutová, Sabina Výchopňová, Tomáš Žamboch

4. C - třídní učitel - Mgr. Jurčák Jaroslav

Linda Dolanská, Jan Gášek, Sergej Gudkov, Barbora Hrbáčková, Dan Hrnčiřík, Kristýna Janíčková, Tereza Kašparová, Tereza Košárková, Lucie Malá, Jan Maliňák, Vojtěch Minarčík, Pavel Olejníček, Veronika Pastorčáková, Aneta Petříková, Magdaléna Pilčíková, Klára Podešvová, Daniel Preisler, Lucie Roubalová, Kristýna Sucháčková, Jakub Šrámek, Monika Trtíková, Jan Valeš, Gabriela Zbranková, Lydie Žambochová

Oktáva A - třídní učitel - Mgr. Staňková Zuzana

Michal Bambuch, Jiří Baran, Karolína Doupovcová, Valentina Doupovcová, Karolína Fizková, Jakub Hurta, Kristýna Chrástecká, Petra Kocourková, Jiří Kotlár, Václav Lahuta, Magdaléna Nedbalová, Tereza Paďourová, Bohuslava Palová, Johana Palová, Hana Pruknerová, Kateřina Škrabánková, Petr Šulák, Jakub Talanda, Jarmila Verešová

Oktáva B - třídní učitel - Mgr. Buršová Pavla

Tereza Abendrothová, Barbara Blažková, Tereza Filová, Bára Frýdlová, Heda Greplová, Anna Hejdušková, Nikola Hlinská, Tereza Chytilová, Michal Karola, Kamila Konečná, Jaromír Kučný, Vojtěch Loucký, Magdaléna Slováčková, Martin Stejskal, Milan Šipula, Kateřina Škodová, Martin Šulák, Miriam Uhříková, Kamila Vaňková

4. ZA - třídní učitel - Mgr. Ondryášová Lenka

Adéla Adamíková, Jitka Baklíková, Michaela Bařinová, Lucie Burgerová, Tomáš Cahel, Michaela Čížová, Barbora Filáková, Michaela Hořelková, Helena Hradílková, Kristýna Lalošáková, Benjamin Mana, Lenka Martinková, Patricie Nováková, Petr Rak, Tereza Šťastná, Andrea Valčíková, Veronika Marie Vichtorová

4.ZB - třídní učitel - Mgr. Trnka Milan

Kristýna Boráková, Jesika Fohlerová, Kristýna Foltýnová, Markéta Franková, Lucie Jochcová, Helena Jurajdová, Anna Juříková, Adéla Koláčková, Nikola Michálková, Andrea Nohavicová, Monika Orságová, Ludmila Pištělková, Petr Surovčák, Rostislav Zbranek, Veronika Žilinská, Natálie Žlebková

4. ZK - třídní učitel - Mgr. Jana Kalčáková

Nikola Brychtová, Monika Dorazínová, Eva Holomková, Martina Hruškovská, Stanislav Juřena, Petra Konečná Nekvindová, Tereza Krpenská, Ludmila Majdová, Gabriela Mičkalová, Anna Palová, Klára Procházková, Robert Rosa, Jana Řiháková, Dagmar Švecová, Lucie Trombiková, Šárka Urbanová, Michaela Zuzaňáková

3. ZD - třídní učitel - Mgr. Kořístková Bronislava

Petra Bjačková, Hana Bůbelová, Petra Drozdová, Kateřina Fojtíková, Lenka Frydrychová, Ivona Labajová, Michaela Línová, Jana Machalová, Matouš Mareček, Andrea Pacutová, Kateřina Pernická, Hana Sušňová, Alice Svobodová, Martin Špetík, Kateřina Zdráhalová

 

Absolventský ročník 2017

4. A - třídní učitel - Mgr. Schallner Petr

Barbora Blizňáková, Natalie Blizňáková, Barbora Cahlová, Eva Cetlová, Magdalena Černotová, Michal Dohnal, Daniel Dopita, Josef Filgas, Aneta Frydrychová, Alena Garlíková, Jakub Hekl, Martin Hořelka, Natálie Chroustová, Petr Kamas, Petra Kratochvilová, Petr Miniarik, Martin Molda, Bohdana Pavlačková, Eliška Píchalová, Barbora Pospíšilíková, Johana Přikrylová, Alžběta Rafajová, Adam Toman, Tomáš Tvrdoň, Petra Urbanová, Robert Válek, Tomáš Valigura, Tomáš Venglář, Vlastimil Volek, Natálie Wollerová

4. B - třídní učitel - Mgr. Macháňová Jochcová Kateřina

Magdaléna Blažková, Eliška Bugáňová, Zuzana Fojtová, Radek Fojtů, Tereza Františáková, Vojtěch Juráň, Kryštof Kovář, Dominika Kubaníková, Petra Malovaná, Markéta Martinková, Klára Novosadová, Ivana Píšková, Lucie Prokopová, Patrik Ptáček, Kateřina Rýznarová, Noemi Savková, Stanislav Škorňa, Jaromír Tkadlec, Lucie Turpišová, Petra Vaculíková, Pavlína Valchářová, Adéla Vávrová, Zuzana Vítková, Pavel Vrána, Adam Zemánek, Lukáš Zlatanovič, Karolina Zvoníčková

4. C - třídní učitel - Mgr. Dušková Markéta

Daniel Adam, Lukáš Cahlík, Jan Černota, Anna Doležalová, Pavlína Důbravová, Petr Hrbáček, Petr Chrástecký, Sára Jakubkovičová, Ladislav Jeřábek, Jan Kincl, Václav Koňařík, Robin Kopecký, Natálie Krahulíková, Iva Kubíková, Petr Lainka, Veronika Martinková, Eliška Matějčková, Jana Mátlová, Daniela Mirošová, Liliana Obadalová, Martin Olšák, Katka Šrámková, Tereza Šťastná, Kateřina Tataláková, Leona Trčálková, Kristýna Vokuličová, Jiří Weintritt, Nikola Zbranková, Jiří Změlík

Oktáva A - třídní učitel - Mgr. Studenská Hana

Adam Číž, Lukáš Gabryš, František Garncarz, Anna Hlavenková, Jonáš Holec, Dominika Hrtáňová, Tomáš Hruška, Martina Hurtová, Dominik Jakeš, Tomáš Kopecký, Radomír Koudela, Daniela Kučerová, Martin Lanžhotský, Kristýna Matute, Jakub Metelka, Marie Mieresová, Adéla Pohunková, Jakub Sloboda, Radek Stejskal, Hana Šťastná, Kateřina Tvrdoňová, Tereza Verešová, Daniel Voda, Kateřina Volková, Klára Zubková, Václav Živocký

4. ZA - třídní učitel - Mgr. Matějovská Iveta

Adéla Berčíková, Natálie Daová, Valerie Dudíková, Jan Hajda, Martina Hoduláková, Diana Horváthová, Nikola Hurtová, Tomáš Kašpar, Adéla Kaššová, Pavla Krčmářová, Radka Machů, Marika Měšťánková, Klára Mynarčíková, Veronika Pavlátová, Žaneta Pšenicová, Kateřina Slováková, Nikola Suchánková, Karolína Surovčáková, Michaela Vančuříková, Dominika Veselá, Valentýna Vlčková, Kateřina Všetičková, Martina Vymazalová, Aneta Zajíčková, Ester Zvonková

3. ZD - třídní učitel - Mgr. Konvičná Alena

Vlasta Bařinková, Eva Bémová, Monika Filgasová, Monika Fujeriková, Aneta Goláňová, Iveta Horká, Monika Klíchová, Lucie Klvánková, Veronika Kubjáková, Blanka Macháčová, Iva Mičkalová, Martina Mitášová, Leona Pajgrová, Martina Pernická, Lucie Podzemná, Monika Spisarová, Michaela Štrbačková, Aneta Štrbíková, Karolína Vychodilová

 

Absolventský ročník 2018

4. A - třídní učitel - Mgr. Běťáková Ladislava

Bartoň Ondřej, Bukáček Jan, Daňová Kristýna, Dorňák Miroslav, Gřešáková Lenka, Janíčková Veronika, Janíková Markéta, Jochec Jan, Juřička Adam, Konůpková Marcela, Konvičná Veronika, Kořístková Karolína, Larmerová Alžběta, Macík Tomáš, Macháčková Kateřina, Matuštíková Alžběta, Mikuláštíková Eliška, Nováková Šárka, Ondrejková Johana, Pechal Petr, Řezníček David, Slováčková Andrea, Sušeň Daniel, Šarmanová Nicol, Šerá Lucie, Šrámková Michaela, Tkadlecová Aneta, Tkadlecová Markéta, Vařejka Tomáš, Vopalecká Daniela

4. B - třídní učitel - Mgr. Fojtíková Helena

Bláhová Hana, Čechová Eva, Dořmanová Adéla, Frňka Marek, Horáková Zuzana, Chromčák Adam, Janotová Barbora, Kostková Kateřina, Košárek Radim, Krystyník Martin, Látal Radim, Maršalíková Andrea, Mikešová Gabriela, Mozgová Tereza, Ondruchová Barbora, Ondřejík Daniel, Paroušková Klára, Pařízek Tomáš, Preis Radek, Schweda Ewa, Sicha Marek, Součková Natálie, Srbová Pavlína, Ščotka Vojtěch, Šedlbauerová Nikol, Šulák Pavel, Tomková Michaela, Valigurová Kateřina, Vlčková Denisa, Vychopňová Barbora, Zvoníčková Leona

4. C - třídní učitel - Mgr. Janků Kateřina

Baránková Daniela, Batová Vendula, Bednářová Natálie, Daňková Dominika, Jančár Petr, Janýšková Marie, Kovařík Matyáš, Krausová Viktorie, Krčmářová Simona, Kumbárová Markéta, Lukášová Kristýna, Matějček Šimon, Mikešová Klára, Mollová Viktorie, Novotná Natálie, Pecár Martin, Petrůsková Kristýna, Phamová Renáta, Polách Adam, Roubal Tomáš, Straděj Mikoláš, Šťastná Nikola, Šuláková Hana, Trčková Silvie, Žárská Pavlína

Oktáva A - třídní učitel - Mgr. Hrnčiřík Pavel

Cvejnová Ester Dominika, Dobešová Terezie, Drahoňovský Lukáš, Fusková Kristýna, Houserová Kateřina, Hyklová Eliška, Chromčák Michael, Jurčík Jan, Kajabová Jana, Kinská Tereza, Kollár Ondřej, Kupčík Kryštof, Maceček Tomáš, Maczko Filip, Matějčková Michaela, Patala Ondřej, Ptáčková Marie, Solař Kryštof, Svobodová Iva, Sypták Evžen, Šak Matěj, Ščotková Lucie, Šenkeřík Jan, Tomečková Zuzana, Uherek Tomáš, Vašíčková Dominika

4. ZA - třídní učitel - Mgr. Drábková Petra

Čížová Tereza, Durdovanská Nikol, Frýba Jakub, Gerža Jiří, Janáčová Veronika, Kocurková Karolína, Kolínková Aneta, Krahulcová Monika, Křenková Michaela, Lačíková Lucie, Lysáková Dominika, Machovják Jan, Maňáková Veronika, Matochová Tereza, Matušincová Lucie, Mikulenková Monika, Mužíková Barbora, Pinďáková Kateřina, Surovcová Dana, Surovčáková Aneta, Šimoníková Veronika, Valoušek Marian, Váňová Radana, Vlhová Karolína

4. ZK - třídní učitel - Mgr. Zajíčková Marie

Abdulová Gabriela, Brázdilová Martina, Burda Patrik, Cahlíková Gabriela, Doležalová Andrea, Filipová Šárka, Gazdošová Veronika, Halászová Judita, Hnátková Adéla, Chomutárová Komárková Alexandra, Jakůbková Petra, Kobalčíková Denisa, Kroulík Roman, Ryšková Denisa, Slunečková Ludmila, Škubníková Lucie, Štěpánová Jesika, Trsová Monika, Uhlířová Pavla, Vojvodíková Blanka, Zelingerová Nikola

3. ZD - třídní učitel - PhDr. Stiborová Soňa

Adamušková Jitka, Bajzová Aneta, Baselová Alena, Bradáčová Sabina, Cahlová Kristýna, Častulová Pavla, Ertlová Marie, Gajdová Tereza, Gazdová Pavla, Heryánová Karolína, Kociánová Klára, Kratinová Jolana, Krumpolcová Jitka, Kučerová Aneta, Malinová Tereza, Marečková Tereza, Strnková Veronika, Trnková Adéla, Trungerová Kristýna, Žáková Markéta