Mensa ČR

Projekt UHO

Partneři
Kotva
Submenu
 
 
Mapa webu
A
A
A

Setkání absolventů 2018

Vloženo: 13.2.2018 | Autor: katerina.haganova | Zobrazeno: 1583x
Vyvrcholením oslav 90 let MGV bude Setkání absolventů, které se uskuteční na dvoře školy v sobotu 16. června 2018 od 14.00 do 24.00 hodin s kulturním programem studentů a absolventů. Přijďte se podívat opět do budovy gymnázia, znovu si sedněte do školních lavic, setkejte se se svými spolužáky a některými učiteli a alespoň na chvíli si tak připomeňte, jaké to bylo, když jste před x či y lety chodili na vsetínské gymnázium.

 

Setkání absolventů, které se uskuteční na dvoře školy v sobotu 16. června 2018 od 14.00 do 24.00 hodin s kulturním programem studentů a absolventů. V případě nepříznivoho počasí se akce koná v Domě kultury.

 

Přijďte se podívat opět do budovy gymnázia, znovu si sedněte do školních lavic, setkejte se se svými spolužáky a některými učiteli a alespoň na chvíli si tak připomeňte, jaké to bylo, když jste před x či y lety chodili na vsetínské gymnázium.

 

Pokud Vás pozvání zaujalo, šiřte prosím tuto informaci dál.

Uvítáme, pokud nám dáte informaci o vaší účasti, či účasti vašich spolužáků prostřednictvím FB nebo emailem na adresu vyroci@mgvsetin.cz, abychom dokázali odhadnout potřebu lavic, stolů, stánků s občerstvením či rozsah organizační služby.


Rozhodli jsme se poprvé v historii gymnázia zorganizovat Setkání absolventů i současných studentů a přátel Masarykova gymnázia v takovém velkém rozsahu. Setkání bude náročné jak na přípravu, organizaci i finanční zajištění. Proto uvítáme každý finanční příspěvek nebo sponzorský dar, který lze poslat na účet Nadace Masarykova gymnázia – č.ú.: 34530851/0100 vedený u KB, pob. Vsetín. Pro odlišení použijte variabilní symbol 90. Jsme připraveni Vám na Vaši žádost připravit darovací smlouvu a potvrzení o poskytnutí daru.


 Program - školní dvůr 14.00 - 24.00 hodin

Pěvecké sbory Gaudeamus, Song a Hekal

Docela - dětská kapela

No Yet - studentská kapela

Gympleři - možná i v původní sestavě

Cimbálovka - současní studenti - absolventi

Skart - skoro jak na maturitním plese ...

 

Stánky s občersvením ....

 

V rámci této akce pořádané příspěvkovou organizací Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠ zdravotnická Vsetín budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Příspěvková organizace Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠ zdravotnická Vsetín nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.