Mensa ČR

PARTNEŘI
Kotva
Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a VOŠ zdravotnická Vsetín
Mapa webu
A
A
A

1941 - 1950

Vloženo: 12.8.2016 | Zobrazeno: 2588x |

Maturitní ročník 1941

8. třída RG - třídní profesor - Jan Kincl

Kamil Bardas, Josef Blažek, Arnošt Brlka, Vojtěch Drbal, Alena Dušková, Bedřich Havlíček, Alois Holba, Libuše Hrabinová, Vlasta Charvátová, Drahomíra Ivánková, Jan Jančálek, Miluše Koláříková, Bohumír Kořenek, Miroslav Kovář, Karel Kozlovský, Jan Krabica, Jana Kratochvílová, Jaromír Kunc, Drahomíra Macháčková, Jarmila Masařová, Josef Minarčík, Josef Mouka, Antonín Novosád, Václav Ondruch, Elana Porubjáková, Miroslav Ráček, Miroslav Sedláček, Dobroslav Seidl, Helena Slížová, Marie Šedá, Josef Tomanec, Milada Vilímková, Milada Vokáčová, Gertruda Zajoncová, Josef Žalmánek, Rudolf Kubela

Fotografie není k dispozici

 

Maturitní ročník 1942

8. A RG - třídní profesor - Rosa Ondrouch

Ferdinad Bártek, Jaruška Bařinková, Josef Berčík, Marta Černocká, Antonín Černocký, Věra Englišová, Věra Frydrychová, Oldřich Gřešák, Marie Hábová, Milada Hnilicová, Ladislav Horalík, Růžena Hovadíková, Alois Juga, Miloň Juppa, Stanislav Kolínek, Jana Kostková, Emil Macků, Vlastimil Matyáš, Miroslava Měrková, Josefa Mrázková, František Staněk, Božena Stixová, Anna Stradějová, Karel Ševčík, Jaroslav Tilscher, Marie Tkadlečková, Josef Trunkát, Milada Vaculčíková, Dobromila Valchářová, Zora Vilímková, Dobroslava Volčíková, Jaroslav Zimčík, Milena Znojová

Fotografie není k dispozici

8. B RG - třídní profesor - Bohuslav Pittauer

Robert Brandtner, František Helísek, Ladislav Hyrš, Vlasta Kučerová, Václav Mathes, Jan Ordáň, Stanislav Piterák, Jaroslav Pospíšil, Blanka Potůčková, Zdeněk Rydel, František Šuráň, Miroslav Ťujík, Alice Vališová, Rudolf Wibiral, Miloš Žádník, Věra Žalmánková

 

Maturitní ročník 1943

8. A RG - třídní profesor - Rosa Ondrouch

Blažena Albrechtová, Ferdinand Bártek, Miroslava Blažková, Josef Brand, Gustav Bubela, Žofie Bulová, Oldřich Drbal, Jaromír Hagen, Květoslav Hlobil, Jaroslava Charvátová, Zdeněk Chvála, Věra Konečná, Jarmila Kovářová, Ludmila Kovářová, Zorka Kratochvílová, Zdeňka Křenková, Zdeněk Lehký, Josef Létal, Miloslav Malaník, Zdeněk Navrátil, Zdeněk Nováček, Břetislav Novotný, Jaromír Ondráček, Pavel Opršal, Karel Pechanec, Marie Pospíšilová, Libuše Radiměřská, Eva Tolarová, Jitka Valchářová, Josef Vašut, Vlasta Wyslychová, Jitka Záhorovská, Milada Zelinková

8. B RG - třídní profesor - Václav Mikšovský

Robert Brandtner, František Čech, Mlada Fajkusová, František Fojtů, Josef Haferník, Miroslav Helísek, Lubomír Krutílek, Věroslav Ondráček, Milan Straňák, Harry Špůr, Danuše Vařeková, Miloš Zemánek, František Žlebek

Fotografie není k dispozici

 

Maturitní ročník 1944

8. třída RG - třídní profesor - Josef Ryšánek

Jiřina Brhlíková, Alenka Březáčková, Rostislav Černocký, Milan Dolanský, Vlastimil Fabiánek, Ladislav Flesner, Josef Fojtík, Oskar Gebauer, Jan Ginter, Ladislav Juppa, Vladimír Juřík, Zdeněk Kašpar, Zdeněk Kopecký, Drahomíra Košutová, Jiří Kupka, Emil Ludvar, Marie Mathesová, Jarmila Matušů, Rostislav Michalčák, Věra Michálková, Dalibor Moravanský, Jiří Pilčík, Jiřina Přibylová, František Ptáček, Vlasta Ptašinská, Milouš Řepka, Josef Snížek, Miloslav Štach, Eva Turková, Slavomír Utěšený, Anna Valová, Alenka Varmužová, Jaromír Vojtek, Evžen Vyškovský, Miloš Zelinka, Anna Zhofová

Fotografie není k dispozici

 

Maturitní ročník 1945

8. třída RG - třídní profesor - Karel Frank

Josef Buček, Erna Eimutová, Vladislav Hagen, Václav Hanák, Marie Horáková, Zdeněk Chrástecký, Vladimír Jorda, Vladimír Juránek, Jiřina Křenková, Vlasta Macková, Jaroslava Machová, Milena Moravcová, Ludmila Nosková, Josef Olšina, Zdeňka Ordáňová, Bohumil Peroutka, Vasil Renet, Zdeněk Rozprým, Marie Spendlerová, Bohouš Staněk, Karel Strnad, Stanislav Studlík, Aleš Ševčík

Fotografie není k dispozici

 

Maturitní ročník 1946

8. třída RG - třídní profesor - Bohumír Kvítek

Olga Bauerová, Mojmír Drlík, Anna Fišerová, Ludmila Galdová, Drahuška Hollanová, Dušan Charvát, Květoslav Chytka, Zdeňka Jeníková, Jaroslav Jurečka, Oldřiška Kalendová, Zdeněk Kamarád, Karla Kobylková, Alfréd Kollanda, Milan Koňařík, Danuš Krčma, Zdeněk Kudela, Miloslav Kunc, Jan Lacka, Jiří Matyáš, Jan Měrka, Milan Novák, Alois Obadal, Danuše Rohlenová, Lubomír Skácel, Dagmar Slavíková, Zora Straňáková, František Šedý, Jan Šulák, Jan Trávníček, Zdenka Vévodová, Jiří Vohnický, Dobromila Vysloužilová

Fotografie není k dispozici

 

Maturitní ročník 1947

8. třída RG - třídní profesor - Vladimír Pravda

Emma Eva Černocká, Miroslav Frydrych, Blažena Hepplerová, Jiří Horák, Alfons Janíček, Ludmila Jeníková, Hildegarda Kollandová, Jan Lukáš, Josef Macháček, Svatava Mateřánková, Lubor Míka, Josef Ondruš, Vladimír Prokeš, Zbyšek Solařík, Jaroslav Sousedík, Zdeňka Sousedíková, Naděžda Strejčková, Horymír Sušil, Miroslav Švagera, Otto Teisler, Adolf Zmeškal

 

Maturitní ročník 1948

8. třída RG - třídní profesor - Josef Ryšánek

Irena Bartošová, Václav Cigller, Ellena Fojtová, Tomáš Holeček, Ludmila Holzová, Danka Chramostová, Karel Jarošek, Zdeněk Kalenda, Jaroslav Kareš, Milan Krajina, Karel Kvítek, Milan Lacka, Václav Macek, Vlasta Marková, Karel Nevrlka, Ladislav Pallas, Naděžda Pavelková, Věra Skříčková, Anna Tkadlečková, Drahomíra Topolánková, Bohumil Trnka, Jarmila Vodochodská, Jiří Werner

Fotografie není k dispozici

 

Maturitní ročník 1949

8. třída RG - třídní profesor - Bohumil Pokorný

Jaroslav Černocký, Jaromír Dadák, Otakar Durčák, Jaroslav Ekart, Josef Fabián, Ladislav Gregor, Lubomír Houser,Věra Jiráková, Zdeňka Kalendová, Josef Komoň, Břetislav Kopřivík, Zdeňka Kovaříková, Danuška Polášková, Miroslav Sasín, Evžen Satran, Ludmila Sklenářová, Bohuslav Slánský, Eliška Slováčková, Stanislav Spurný, Olga Sušňová, Jiří Šimsa, Irena Špůrová, Rostislav Trávníček, Daniel Vališ, Josef Zgabaj, Dušan Životský, Josef Fojtík, Lubomír Klíčník, Josef Zlámal

Fotografie není k dispozici

 

Maturitní ročník 1950

4. A G - třídní profesor - Jaromír Kolařík

Dagmar Bergová, Zdeněk Dlouhý, Květoslava Fajkusová, Božena Hejná, Jan Hlubík, Františka Holzová, Alena Charvátová, Helena Janušová, Zdeněk Jirák, Milan Klíčník, Danuše Kolářová, Josef Kráčmar, Antonín Matušů, Jan Matušů, Antonín Navrátil, Jaroslav Novosad, Břetislav Rokyta, Jiří Rychlík, Jiří Schmidt, Josef Staněk, František Stružka, Vilma Šimurdová, Mojmír Trávníček, Marta Václavíková, Věra Vavřiňáková, Ladislav Vraj

Fotografie není k dispozici

4. B G - třídní profesor - Zdeňka Jašková

Jinřich Čubák, Helena Daňková, Alena Fajkusová, Slavomír Frydel, František Hrabina, Lubomír Jiříček, Helena Kadulová, Růžena Knéslová, Věra Kovářová, Jarmila Kučerová, Věra Laštovicová, Marie Lukášová, Zdeněk Macho, Drahomír Mareček, František Matyščák, Vladislav Měšťánek, Antonín Mynář, Albert Němec, Jan Orság, Josef Orság, Emanuel Řehoř, Luděk Svozil, Zdeněk Štěpánek, Věra Šulcová, Josef Šuráň, Jasna Švrčinová, Jiří Tichý, Jaromír Valíček, Jindřiška Vančurová