Mensa ČR

PARTNEŘI
Kotva
Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a VOŠ zdravotnická Vsetín
Mapa webu
A
A
A

2001 - 2010

Vloženo: 12.8.2016 | Zobrazeno: 3818x |

Maturitní ročník 2001

Oktáva A - třídní profesor - Mgr. Běťáková Ladislava

Bambuch Vítězslav, Bednařík Milan, Cedidlová Iva, Dančáková Klára, Goldefus Filip, Hyžáková Gabriela, Krcháková Pavla, Matošková Petra, Mikuáštíková Pavla, Mokrý Daniel, Nagyová Žaneta, Olšák Jakub, Pagáčová Jaroslava, Pavlůsek Vít, Polanská Jana, Schaedlbauerová Dagmar, Smažilová Adéla, Šimara Pavel, Špaňhelová Mira, Špulířová Gabriela, Töröková Vendula, Vaculín Jan, Vítek Karel, Zdražil Radim, Žídek Petr, Pechal David

Oktáva B - třídní profesor - RNDr. Benešová Blanka

Filová Jana, Gardian Petr, Grulík Jan, Hromadová Sylvie, Jakob Jan, Ježík Jakub, Johnová Eva, Kocurková Anna, Kulhánek Jiří, Mocková Pavlína, Pastorčák Jan, Pohořelský Roman, Relovská Magdalena, Štůrala Richard, Videcká Irena, Zemánková Kristýna, Bařáková Zuzana

Oktáva C - třídní profesor - Mgr. Kadula Jan

Dopitová Irena, Dumbrovská Lenka, Hanuštiak Pavel, Hloch Ondřej, Janeka Pavel, Jirkovský Jan, Kilianová Martina, Kopecká Olga, Leška Jan, Michálek Libor, Mlčoch Jakub, Nečas Milan, Pačevová Anna, Pelcová Vendula, Raška Jan, Řepková Dagmar, Sopoligová Olga, Srba Jakub, Vinklárek Michal

4. A - třídní profesor - Mgr. Vilémová Miluše

Daňková Kateřina, Drápalová Lenka, Folta Radek, Graclíková Denisa, Hajda Miroslav, Hlaváč Jiří, Horešovská Klára, Jjanáčková Kristýna, Koňařík Marek, Koňaříková Václava, Koňaříková Zuzana, Machalcová Alena, Manišová Šárka, Matošková Kateřina, Mikulíková Magdaléna, Mrlinová Magdaléna, Nevolová Jana, Ondrušová Martina, Orság Ondřej, Palátová Jitka, Propšová Lucie, Raška Daniel, Rypl Rostislav, Sedláček Ondřej, Sedláková Anita, Sobek Jiří, Staňková Jana, Suralová Lucie, Šelešovská Barbora, Trlicová Pavla, Vaňková Jana, Vrážel Dušan

4. B - třídní profesor - Mgr. Horáková Ludmila

Bělovová Kateřina, Běťáková Radana, Buksa Petr, Černocká Michaela, Dančáková Irena, Ďurišová Martina, Dimitrovová Petra, Farkaš Jaroslav, Hajzler Jan, Hala Jiří, Holubcová Zuzana, Hořanská Lenka, Hrubá Veronika, Chalupová Petra, Koďousková Libor, Kovářová Hana, Myšáková Petra, Nosál Pavel, Peterková Hana, Pohlová Markéta, Poláchová Hana, Růžičková Markéta, Strnková Daniela, Svaček Ondřej, Šiška Otakar, Trchalíková Lenka, Vaculík Petr, Zajíčková Hana, Žárský Jan

4. C - třídní profesor - Ing. Šišková Renata

Adámková Kateřina, Bartoš Robert, Březovják Jiří, Bubela Tomáš, Cvejnová Markéta, Doubravská Eva, Evjáková Markéta, Galda Michael, Greslová Hana, Janušová Barbora, Kocurková Barbora, Kopecký Pavel, Kubáň Petr, Lazárková Zuzana, Lužová Kateřina, Machuča Lubomír, Orságová Jana, Petružela Michal, Petřeková Lucie, Rybářová Zuzana, Stixová Markéta, Surmař Michal, Sypták Zdeněk, Talašová Kateřina, Tuliková Eva, Vašut Tomáš, Včelica Václav, Vráblík Martin, Zavadilová Eva

4. D - třídní profesor - Mgr. Hrnčiřík Pavel

Adámek Petr, Balcarová Lucie, Bartoš David, Břoušek Petr, Buršová Jana, Černochová Tereza, Dědek Viktor, Filgas Vlastislav, Filipová Zuzana, Hrbasová Lenka, Hromada Petr, Chuchma Filip, Khirová Jana, Kubiš Josef, Machalová Lucie, Mynarčíková Alena, Navrátilová Lenka, Nosková Barbora, Ondůšková Pavla, Petrů Lukáš, Polášková Alena, Skalský Miloš, Smolík Filip, Strbačková Bernardeta, Šimčík Radim, Štefanová Veronika, Štrbík Zdeněk, Šťastný Petr, Zapletal Martin, Černíček Lukáš

  

Maturitní ročník 2002

Septima A - třídní profesor - Mgr. Zouhar Jan

Bartoň Daniel, Dümlerová Miloslava, Dvořáková Ivana, Folta Josef, Galdová Lucie, Garzinová Barbora, Goldefusová Pavla, Haas Jakub, Holec Lukáš, Juřinková Martina, Kurečková Petra, Krystyník Ondřej, Machálek Jiří, Matochová Veronika, Matošková Lucie, Růžička Jan, Stančík Jiří, Štulajter Richard, Šuláková Pavla, Válková Alena, Volčík Pavel

Septima B - třídní profesor - Mgr. Spisarová Jana

Borošová Hana, Čablová Eva, Číž Bronislav, Hatlapatková Michala, Havelka Vlastimil, Chupíková Blanka, Jelének Marek, Jílková Zdeňka, Kašparová Magdaléna, Kocurek Vojtěch, Kovaříček Jan, Maňák Petr, Mikulová Jana, Nohavicová Veronika, Novotný Tomáš, Sábelová Jitka, Schovajsová Jitka, Ščupák Radim, Šerá Alžběta, Štěpánková Tereza, Závrská Vladislava, Zbranek Michal, Buzková Alena

4. A Mgr. - třídní profesor - Pivodová Dagmar

Babica Jindřich, Babicová Andrea, Bátrla Tomáš, Cigánik Martin, Dokoupilová Pavla, Drga Zdeněk, Dvořáková Petra, Gašparík Radek, Goláň Martin, Grycmanová Stanislava, Holá Iveta, Homolová Michala, Chalupová Kateřina, Konupková Radka, Krchák Jiří, Leixner Tomáš, Pavlicová Martina, Pekařová Marie, Sankotová Barbora, Starůstková Jana, Svoboda Michal, Šebelová Zuzana, Škrabalová Tereza, Škrobánková Michaela, Tichá Pavlína, Trčálek Martin, Trtík Jaroslav, Vaculková Michaela, Cuha Petr

4. B Mgr. - třídní profesor - Urubek Miroslav

Blažek Tomáš, Čala Martin, Fárková Adéla, Gottwald Jan, Juřičková Eva, Keclíková Eva, Kubíčková Eliška, Kocůnová Veronika, Kratochvílová Lenka, Křůpalová Miroslava, Lukáš Vladislav, Mikeš Radim, Oriňaková Lucie, Polomík Richard, Randýsková Vendula, Sedláčková Zuzana, Smoláková Lucie, Soukupová Lenka, Spitzerová Lucie, Šimčíková Alexandra, Škarpich Václav, Urbánková Kateřina, Urubková Michaela, Vaculík Jiří, Výletová Blanka, Žambochová Eva, Zemánek Václav, Dančáková Zuzana 

 

Maturitní ročník 2003

4. A - třídní profesor - Ing. Buzková Jana

Baletková Lenka, Benešová Lucie, Bořutová Štěpánka, Dančáková Jana, Dvořáková Lenka, Gášková Zuzana, Hanuš Jan, Hasalová Petra, Himmerová Jaroslava, Jurečková Petra, Kamencová Pavla, Kladňáková Radka, Kocurková Kristýna, Kopecká Jana, Kratochvílová Monika, Kubáň Michal, Laštovicová Barbora, Mikulík Jaromír, Němec Ondřej, Novosad Tomáš, Olšáková Eva, Pleváková Petra, Pšurný Martin, Rambousková Nela, Smilek Lukáš, Spitzerová Tereza, Šuláková Jana, Švecová Martina, Tkadlečková Hana, Tlašková Petra, Trlicová Stanislava, Žigárdy Štefan

4. B - třídní profesor - Mgr. Půček Roman

Adamuška Karel, Bartoš Michal, Bělašková Jitka, Čechová Kristýna, Duffková Markéta, Fohlerová Petra, Foltýnová Karolína, Hlaváčová Ivana, Holbová Šárka, Holubcová Petra, Honková Monika, Hyžáková Kateřina, Chytilová Gabriela, Kašpárková Jana, Koňařík Tomáš, Korytář Jiří, Kovář Jan, Kožehubová Lucie, Kubíčková Iva, Kynčlová Sylvie, Liďák Petr, Malíková Jana, Malinová Karla, Matochová Lenka, Mikulenková Lucie, Novosadová Jitka, Nykodymová Eva, Ondra Radim, Pěntka Martin, Smola Martin, Trtíková Anna, Vachalová Jarmila, Vilém Petr

4. C - třídní profesor - Mgr. Lazárková Eva

Děckuláček Zbyněk, Hajdová Veronika, Haplová Kateřina, Hladíková Andrea, Gajdošová Lucie, Holbová Kateřina, Hrbáček Jan, Hrnčiřík Jakub, Hříbková Jitka, Chmelařová Petra, Chromíková Lenka, Chytka Viktor, Janišová Kristýna, Kocourková Lenka, Kotrlová Pavla, Kovářová Petra, Kozlovská Jitka, Křupalová Kamila, Látalová Dana, Machala Ondřej, Mikulík Petr, Pekařová Kristýna, Pěkníková Klára, Pelcová Petra, Plšková Radka, Riedl Jaroslav, Scharfová Jarmila, Smažilová Věra, Sváčková Jana, Šipulová Eva, Šťastná Hana, Tomancová Barbora, Vráželová Michaela 

 

Maturitní ročník 2004

4. A - třídní profesor - Mgr. Kateřina Blizňáková

Běťáková Martina, Dědek Jakub, Grigorovová Petra, Hřibová Renata, Juříková Michaela, Kalus Mario, Koňařík Miroslav, Křižka Martin, Kučerová Petra, Langer Martin, Maňáková Zdeňka, Minarčík Jan, Mořkovská Taťána, Naiserová Michaela, Najbrtová Kateřina, Nedbálek Michal, Orságová Renata, Plátek Michal, Pleva Michal, Polášková Žaneta, Skalská Markéta, Spurný Petr, Stupavský Michal, Šerý Lubomír, Škrottová Jitka, Šobora Stanislav, Trochta Jan, Válková Pavla, Zubíková Lucie

4. B - třídní profesor - Mgr. Marie Kudláčová

Bajzová Jana, Benedíková Lenka, Daňková Jana, Dorňáková Soňa, Dujka Libor, Filáková Iveta, Hanzo Ján, Holubová Jana, Jančárová Martina, Jiříčková Hana, Jiříčková Petra, Juřička Pavel, Kašubová Vendula, Khir Pavel, Kosačík Tomáš, Kožehubová Zuzana, Novotný Jiří, Podešvová Tereza, Pohlová Barbora, Randuchová Magdaléna, Riedl Pavel, Sachrová Vendula, Slováková Eliška, Spáčilová Dominika, Stárková Dagmar, Šedlbauerová Pavla, Tkadlec Josef, Valová Jana, Zajícová Hana, Žáková Kateřina, Kořenková Kateřina

4. C - třídní profesor - RNDr. Blanka Benešová

Adámková Andrea, Adámková Markéta, Barvíková Markéta, Barvíková Petra, Dančáková Michaela, Dorňák Michal, Dřevojánková Hana, Hoduláková Aneta, Chuděj Karel, Kmínek Michal, Kocourek Michal, Kocurek Pavel, Kucejová Jaroslava, Malovaná Daniela, Matochová Eliška, Oborská Markéta, Pagáčová Michaela, Pardubová Zuzana, Ptáček Michal, Rechtíková Hana, Sekula Jakub, Šimoník Zdeněk, Šuláková Miroslava, Tanečková Alena, Tomanec Dušan, Vlček Jiří, Zemánková Jitka

Oktáva A - třídní profesor Mgr. Jarmila Panáčková

Čenková Eliška, Dřevojánková Jitka, Eršilová Gabriela, Hanáková Tereza, Helisová Lucie, Holbová Šárka, Homola Karel, Houdková Martina, Chvátalová Tereza, Juchelková Zuzana, Jurajdová Zuzana, Kocurková Pavlína, Labajová Zuzana, Liška Vít, Luža Stanislav, Malíková Jana, Matochová Nela, Matošková Adéla, Michalíková Veronika, Mikešová Jana, Palatý Radovan, Poláková Vendula, Sekulová Kateřina, Surý Antonín, Šmigura Marek, Štajnerová Marcela, Štěpánková Nikola, Štefanidesová Marie, Hrabal Josef

Oktáva B - třídní profesor PaedDr Vlasta Korabová

Bena Ondřej, Hnilicová Kristýna, Hříbek Jan, Hyžíková Mirka, Janečková Hana, Janko Daniel, Korejčíková Lenka, Kukula Libor, Lazárková Petra, Lukešová Barbora, Martišková Aneta, Menclerová Kateřina, Měřínský Aleš, Nimrichtrová Eva, Orságová Helena, Pačev Martin, Polčák Jakub, Stacho Jakub, Staněk Stanislav, Šikulová Zuzana, Tomková Jitka, Trpík Ivan, Vašutová Pavlína, Vorek Miroslav, Vráželová Markéta, Valíček Jan, Lapáčková Alžběta 

 

Maturitní ročník 2005

4. A - třídní profesor - Mgr. Hříbková Růžena

Bažantová Gabriela,Červená Kateřina, Čunková Eva, Daňková Petra, Dočkalová Jana, Dvořáková Zuzana, Hrbáček Jakub, Hrbasová Hana, Chmelař Josef, Kern Jakub, Koncer Nikola, Kratina Petr, Matochová Jarmila, Metelková Kateřina, Mozgová Darina, Novosadová Zuzana, Ondrová Kateřina, Ostrčilová Kristýna, Píšková Lenka, Skalková Martina, Sklářová Kristýna, Slovák Lukáš, Šipulová Jana, Šolková Jitka, Šrámková Kristýna, Tomaštíková Lenka, Uhýrek Jiří, Vilémová Ilona, Volková Veronika, Závrská Lenka, Novotný Jiří

4. B - třídní profesor - Mgr. Zdráhalová Eva

Bahnerová Helena, Bravenec Pavel, Čalová Slavomíra, Daňa Ondřej, Gavurníková Lucie, Graclíková Petra, Holbová Veronika, Hrbáček Ivo, Hruška Ondřej, Hyžáková Petra, Chromčáková Eva, Jančálková Tereza, Janíček Martin, Juřičková Ivana, Kašparová Markéta, Křupalová Šárka, Kotrlová Eva, Kovářová Andrea, Lapošová Eva, Macková Karolína, Marková Linda, Mašková Nela, Mrnuštíková Aneta, Mynarčík Tomáš, Pavlůsková Irena, Šimanová Markéta, Trnková Kristýna, Vaculíková Jana, Vinklárková Květa

4. C - třídní profesor - PaedDr. Zbranková Milena

Bartoň Pavel, Benešová Zuzana, Důjková Zuzana, Dušková Eva, Hlaváčová Tereza, Horsáková Hana, Chromčáková Monika, Kaloč Jiří, Kaňát Martin, Kaňátová Petra, Koďousek Tomáš, Máca Ondřej, Machala Martin, Maňáková Jana, Petroušková Anna, Plátková Veronika, Pšurný Jiří, Smutná Miriam, Strnková Marie Šafránek Petr, Šerá Hana, Šiška Martin, Šturalová Hana, Trunkát Michal, Tureček Daniel, Fikáčková Veronika

4. D - třídní profesor - Mgr. Hrnčiřík Pavel

Adámková Gabriela, Bolf Patrik, Fojtů Karolína, Hlaváč Petr, Chudějová Pavla, Jochec Marek, Jurečková Magdaléna, Libová Alexandra, Macková Zdeňka, Moler Zbyněk, Novosádová Zuzana, Olšáková Lenka, Palacký Radim, Polášková Michaela, Spáčil Dušan, Šimoníková Eva, Uhříková Jarmila, Valeš Jiří, Vallová Romana, Vrba Jakub, Zgarbová Michala, Zimková Andrea, Oliva Michal, Hřibová Renata, Barvíková Markéta

Oktáva A - třídní profesor - Mgr. Matocha Miloš

Adámková Veronika, Bartoň Tomáš, Běťák Jiří, Biernátová Olga, Boroš Jan, Buzková Pavlína, Čechová Karolína, Dušek Jiří, Filgas Martin, Goldefusová Leona, Hatlapatková Petra, Hrubý Dalibor, Ježík Pavel, Kazmířová Martina, Macháč Antonín, Mikšík František, Mišunová Klára, Novotná Eva, Palatý Vojtěch, Panáček Marek, Pavelec Tomáš, Pivodová Daniela, Rychlík Lukáš, Rychlíková Kamila, Suralová Kateřina, Šlimarová Pavla, Šťastná Alena, Tkadlecová Kristýna, Urbanová Michaela, Durčáková Klára, Holíková Zuzana

Oktáva B - třídní profesor - RNDr. Lyčka Karel

Bartoň Tomáš, Břoušková Miroslava, Filgas Ondřej, Hrtáň Zbyněk, Chalupová Pavla, Jaroš Petr, Jasná Kristýna, Jirkovský Jakub, Kubíková, Iveta Lišková Mariana, Malý Jakub, Mikač Michal, Mikulíková Jana, Minarčíková Hana, Mrázková Gabriela, Otevřel Jakub, Patkóš Vojtěch, Pechalová Marta, Podešvová Alena, Srbová Magdaléna, Sýkora Aleš, Štorek Vladimír, Tydlačková Zuzana, Zádilská Jana, Zgarbová Pavla, Zumrová Olga, Mezuláník Jan

 

Maturitní ročník 2006

 

 

Maturitní ročník 2007

4. A -  třídní učitel Mgr. Zdena Blahová

Blanarčíková Jana, Černá Kristýna, Daňa Josef,Horník Matěj, Hurtová Jana, Husková Martina, Chroust Pavel, Janáč Petr, Jančálková Alžběta, Janota Pavel, Jelénková Monika, Kilian Petr,
Kindl Martin, Kubasová Tereza, Laža Radek, Macková Michaela,Mikulenčák Tomáš, Mocková Petra, Novák Josef, Pavlíková Zuzana, Pavloušková Martina, Polášková Kristýna   Procházková Veronika, Psotová Aneta, Smělý Petr, Smilková Hana, Sušňová Jana, Zbranek Roman, Bartoš Martin.

4. B - třídní učitel PhDr. Dagmar Pavloušková

Barabášová Iveta, Blažek David, Cvejnová Alžběta, Čaníková Sabina, Dřevojánková Nikola, Hnátková Jana, Dvořáčková Jana, Ficek Tomáš, Filgas Tomáš, Hajdík Filip, Hošková Lucie,   Hromada Aleš, Hromadová Jana, Janák Michal, Jančaříková Marika, Křůpala Jaroslav, Kučera Martin, Maliňák Štěpán, Miklasová Adéla, Mokrá Anežka, Němečková Jana, Pončíková Radka, Provázková Adriana, Škývarová Tereza, Šturala Jiří, Tománková Tereza, Trubelík Pavel, Valeš Mikuláš, Vašková Markéta, Vyhnánková Kristýna, Zetek Miroslav, Trávníčková Radka,Táborský Jan.

4. C - třídní učitel Mgr. Miluše Vilémová

Burdíková Martina, Buzek Emanuel, Černoch Lukáš, Drábová Jana, Dřevojánková Petra, Ďulíková Blanka, Hatlapatková Petra, Hovořáková Barbora, Jochcová Barbora, Keclíková Petra , 
Kopecká Petra, Kořenková Martina,Maršalíková Lucie, Kratinová Monika,Kudela Tomáš, Lysáková Pavla, Martinák Rostislav, Mikuláštíková Jitka, Muroňová Karolína,Novosádová Lucie ,
Ondrová Věra, Slavíková Michaela, Strnková Jana, Šimková Radka, Škubalová Marta, Šulíková Adéla, Uhřík Jan, Vlach Petr, Všetečka Tomáš, Žemlíková Denisa, Lukáš Michal.

Oktáva A - třídní učitel Mgr. Jana Hrnčiříková

Bugáňová Martina, Camfrla Vojtěch, Daňa Petr, Diblíková Markéta, Hradilová Lucie, Janírková Barbora, Jurášková Michaela, Katnar Jakub, Korabová Tereza, Kretíková Alena, Křupková Hana, Kubelová Veronika, Listoň Ondřej, Machalová Petra, Maňáková Lenka, Matocha Jakub, Nimrichtrová Karina, Obr Adam, Pfeiler Tomáš, Polách Miroslav, Slováčková Jana, Spilková Karolína, Staňková Pavlína, Straškraba Vojtěch, Surmař Miroslav, Surovec Tomáš, Volčík Ondřej, Zubík Jakub, Pechová Tereza. 

 

Maturitní ročník 2008

4. A - Mgr. Běťáková Ladislava

Babovec Jan, Češek Miroslav, Daňková Lucie, Daňová Karolína, Gattermayerová Veronika, Hanzel Daniel, Hloch Adam, Holečková Petra, Hrabovský David, Hradilová Michaela, Chmelař Tomáš, Chmelařová Vlasta, Juřičková Iveta, Koňaříková Eva, Kovaříčková Lenka, Kreplová Eva, Kurtin Adam, Kyjovský Jan, Malinová Barbora, Mareš Filip, Matelová Alena, Panáček Tomáš, Skýpalová Daniela, Smilek Jan, Šťastná Veronika, Vaculíková Markéta, Veit Martin, Vychopeň Martin, Zádrapa Tomáš

2008 4.A -  Mgr. Běťáková Ladislava

4. B - Mgr. Horká Dagmar

Bartoňová Lenka, Del Maschio Kristýna, Divoká Jana, Dobrotka Ondřej, Grygarová Veronika, Hajda Miroslav, Hajdíková Radka, Havlišová Diana, Holá Magdaléna, Holbová Martina, Jakubec Štěpán, Kopecký Robin, Kotrlová Helena, Krejčí Olga, Laža Karel, Macíková Michaela, Mezuláník Tomáš, Miklas Jiří, Mikušová Lucie, Mindlová Tereza, Müllerová Hana, Skácal Jan, Tkadlecová Zuzana, Tomaštík Petr, Trubelíková Jana, Vilém Jan, Vychopňová Tereza, Kapoun Jakub,Trávníčková Radka

 

4. C - Mgr. Lazárková Eva

Bělíčková Petra, Boháč Michal, Brhlová Jitka, Dvořáková Hana, Gerža Michal, Hamršmídová Marie, Hrušková Petra, Kořenková Lucie, Krhovják Adam, Kvasnicová Pavla, Macík Dalibor, Malý Jiří, Matějková Michaela, Matošková Tereza, Mikuš Robin, Orságová Radka, Proisl Tomáš, Putalová Renáta, Smělá Adriana, Sošťáková Markéta, Sotolářová Adéla, Syptáková Jana, Škoda Antonín, Špitálská Soňa, Tkadlecová Gabriela, Trlicová Zuzana, Tydlačková Ivana, Valchářová Justina, Vítková Lenka, Vlčková Ivana, Zelinová Jana, Ondrušová Martina, Novák Daniel

 

Oktáva A - PaedDr. Korabová Vlasta

Bartoňová Hana, Bažantová Klára, Blahová Ivana, De La Hozová Marie, Havelková Eva, Holec Jan, Holzerová Eliška, Chytka Marian, Klosová Silvie, Konečný Michael, Kostelník Pavel, Kozlovská Jana, Kučerová Veronika, Maňák Petr, Maňásková Klára, Marečková Lenka, Martinková Barbora, Mazáčová Dominika, Mikulíková Iva, Panovec Jan, Píchalová Nikol, Skalka Michal, Stacho Jiří, Šimarová Nikol, Třetinová Eliška, Václavík Jiří, Válková Lucie, Vyškovský Daniel

2008 Oktáva A - PaedDr. Korabová Vlasta 

Maturitní ročník 2009

 

 

Maturitní ročník 2010