Mensa ČR

PARTNEŘI
Kotva
Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a VOŠ zdravotnická Vsetín
Mapa webu
A
A
A

1936 - 1940

Vloženo: 12.8.2016 | Zobrazeno: 652x |

Maturitní ročník 1936

 8. třída RG - třídní profesor - Bohuslav Pittauer

Jaroslav Babica, Rudolf Cepek, Antonín Čenek, Josef Číž, Josef Friedl, František Holík, Oldřich Chlevišťan, Aleš Krátký, Jaromír Krystýnek, Milena Kubíčková, Antonín Machala, Marie Pokorná, Vladislav Poslušný, Zdeněk Růžička, Bruno Sax, Karel Seidl, Ladislav Seidl, Miroslav Schaedlbauer, Hedvika Stanečková, František Stanzel, Marie Šerá, Petr Šimara, Ludmila Šimková, Vlasta Šťastná, Kazimír Trunkát, Zdeněk Turpiš, Ludmila Turpišová, Hanuš Wolf, Božena Zpurná, Stanislav Zvoníček

 

Maturitní ročník 1937

8. třída RG - třídní profesor - Alois Knotek

Ervin Bermann, Jan Brhel, Ladislav Filgás, Zdeňka Fischerová, Karel Fojtů, Marie Holíková, Stanislav Hovadík, František Hudec, Josef Janíček, Vladimír Koller, Zdeněk Košacký, Josef Kovář, Eduard Maršálek, Anna Minarčíková, Josef Nerušil, Vladimír Novotný ,Oldřich Nunvář, František Polách, Věra Přecechtělová, Lea Puszkailerová, Vratislav Seidl, Marta Sláčíková, Anna Šolková, Josef Špíšek, Drahomila Šťastná, Karel Vala, Věra Veselá, Anna Vlková, Karel Zezula, Hermína Zhýbalová

1937-8 třída RG-třídní profesor-Alois Knotek 

Maturitní ročník 1938

8. A RG - třídní profesor - Bohuslav Pittauer

Emilie Babicová, Emil Bardas, Milada Bařáková, Ladislav Doležal, Karla Fajkusová, Josef Goldefus, Bedřich Jiříček, Zdeněk Juřík, Antonín Kašpar, Jaroslav Kašpar, Jan Machač, Bohumil Machala, Emil Matyáš, Jiří Mikš, Antonín Pěnička, Vlasta Štachová, Jaroslav Šubert, Josef Tureček, Rudolf Vrána, Josef Zábranský

Fotografie není k dispozici

8. B RG - třídní profesor - Zdeňka Prokopová - Jašková

Marie Bařinková, Karel Dolejší, Žofie Filipovičová, Jan Hájek, Božena Holčáková, Gustav Holoubek, Miroslav Chmelař, Karla Chovancová, Jan Kohútek, Ludmila Koluchová, Věroslava Krutilová, Karel Matzenauer,Vlasta Měchurová, Marie Ondrová, Marta Pilčíková, Michal Plánka, Judita Riesová, Miroslav Smílek, Jan Straděj, Olga Suberová, Anna Šuláková, Františka Šuláková, Eduard Then, Anna Tomaštíková, Jan Vacula, Anna Vilémová, Ludmila Zhýbalová, Jiří Zvěřina

Fotografie není k dispozici

 

Maturitní ročník 1939

8. třída RG - třídní profesor - Karel Frank

Jan Bartoník, Jindřich Bermann, Josef Cimbálník, Ladislav Čenek, Jaroslav Fajkus, Vlastimil Fischer, Marta Goldbergerová, Růžena Hartingrová, Alois Havránek, Alfréd Hofrichter, Bohumil Charvát, František Chovančík, Jitka Chválová, Marie Jarošková, Emil Koňařík, Jiří Kořínek, Anna Kostková, Jiřina Kovářová, Josef Mana, Růžena Měrková, Mirko Misárek, Karel Obadal, Pavel Olšák, Ludmila Pechalová, Antonín Pevný, Ladislav Polášek, Alois Sýkora, Jarmila Šerá, Jiřina Šlosarová, Milan Špíšek, Vlasta Štachová, Josef Valchář, Drahomíra Vavrošová, Karel Vidimský

Fotografie není k dispozici

 

Maturitní ročník 1940

8. třída RG - třídní profesor - Vladimír Pravda

Eduard Bařinka, Svatopluk Jiří Beránek, Jiřina Brlková, Miloslav Dančák, Alois Diviš, Vladimír Dvořák, Miroslav Eliášek, Miroslav Gola, Tomáš Hlubík, Josef Hovadík,Helena Chovancová, Josef Chromela, Zdeňka Chudějová, Josef Jurčík, Jiřina Kolaříková, Ludmila Křupalová, Zorka Malotová, František Matějíček, Albert Matěna, Karel Mateřánka, Karel Matušinec, František Mišun, Antonín Novosád, Josef Olšák, Josef Opršal, Jiří Otradovec, Jarmila Ptáčková, Miroslav Rydel, Božena Sedláčková, Jiří Silber, Jindřich Studenský, Miroslav Szczurek, Blahoslava Šipulová, Karel Tomecsko, Vladimír Trunkát, Drahomíra Varmužová, Jarmila Vašíčková, Marta Walterová